این خودروهای وارداتی در راه ایران + عکس و مشخصات

به گزارش مستقل آنلاین؛ ایرنا نوشت: با نزدیک شدن به لحظه عرضه اولین خودروهای وارداتی در بورس قیمت گذاری، گمانه زنی ها درباره اینکه چه برندهایی از کدام کشورها شانس حضور در جاده ها و خیابان های کشورمان را داشته اند ادامه دارد.

آنطور که مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکنون گزارش داده اند، تعداد کل درخواست های واردات خودرو بیش از 400 مورد است که در کارگروه تجارت و ارتباطات بین المللی وزارت صنعت، معدن و تجارت بررسی شده است. .

اپلیکیشن هایی که بر اساس ارزیابی اولیه توانایی لازم را برای احراز شرایط اولیه آیین نامه فوق در خصوص قرارداد با شرکت خارجی، دارا بودن زیرساخت خدمات پس از فروش و برنامه سرمایه گذاری فناورانه در صنعت خودرو داشته اند، شناسایی شده اند. .

بر اساس این گزارش، در مجموع 400 گروه و فرد برای واردات خودرو اقدام کردند، 27 شرکت دارای حداقل شرایط و چهار شرکت ثبت سفارش کردند و به گزارش خبرنگار ایرنا، محموله یکی از شرکت ها وارد گمرکات کشور شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه اولویت ما واردات خودروهای کم مصرف است، گفت: ثبت سفارش خودرو در هفته های اخیر انجام شده و به زودی اولین خودروهای وارداتی وارد کشور می شود.

«سیدرضا فاطمی امین» تاکید کرد: اگرچه واردات خودروهای اقتصادی در اولویت است، اما اولین اقدام مهم برای ما زمان واردات است تا «جو روانی که واردات خودرو انجام نمی شود از بین برود».

وی درباره تامین یک میلیارد یورو ارز برای واردات خودرو نیز گفت: یک میلیارد یورو ارز مورد نیاز برای واردات خودرو در دولت مصوب شد که با هماهنگی بانک مرکزی صورت گرفت. بنابراین در این صورت مشکلی وجود ندارد و ارز لازم تامین می شود.

  آمار ثبت نام جاماندگان کنکور 1401 اعلام شد

بررسی های خبرنگار ایرنا از تبلیغات محیطی برخی شرکت های واردکننده خودرو و همچنین گفت و گو با آگاهان بازار نشان می دهد که تاکنون حضور خودروهای ایتالیایی، ژاپنی، کره ای و برخی چینی که در ادامه به آنها اشاره می شود در کشور قطعی شده و به عنوان اولین خودروهای وارداتی راه به آنها خیابان ها را پیدا می کنند.

میتسوبیشی ASX

میتسوبیشی ASX

فیات 500

فیات 500

فیات تیپو (TIPO)

فیات تیپو (TIPO)

هیوندای النترا

هیوندای النترا

هیوندای کونا (KONA)

هیوندای کونا (KONA)

هیوندای i10

هیوندای i10

Dongfeng Aeolus Yixuan Max

Dongfeng Aeolus Yixuan Max

سه محصول چانگان

سه محصول چانگان

همانطور که معاون خرید گروه سایپا روز گذشته اعلام کرد، سه محصول چانگان CS35 plus، CS55 plus و UNI-T در سبد محصولات سایپا قرار گرفته و 20000 محصول جدید سفارش داده شده است.

پیش بینی می شود با عرضه خودرو در بازار و تکمیل واردات، التهاب در بازار به میزان قابل توجهی کاهش یابد و دست دلالان و دلالان کوتاه شود.

پیش از این امید کلیباف سخنگوی وزارت امنیت گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در سه ماهه باقیمانده سال جاری 100 هزار دستگاه و در سه ماهه نخست سال به همین میزان، 1402 دستگاه خودرو تحویل داده می شود. از طریق واردات تحویل داده شود

وی افزود: تحویل خودرو در دو بازه زمانی سه و شش ماهه خواهد بود، بنابراین متقاضیانی که از طریق بورس کالا اقدام به خرید می کنند می توانند از سه ماه تا شش ماه پس از زمان خرید تحویل بگیرند که این زمان بستگی به ساخت خودرو دارد. ماشین. پوشیدن آن طبیعی است

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

همچنین معاون صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت از پیش بینی ورود 90 هزار خودرو تا پایان سال به کشور خبر داد و گفت: طبق مقررات اولویت با خودروهای زیر 10 هزار یورو است. و پس از آن خودروهایی در محدوده قیمتی بین 10 تا 20 هزار یورو وارد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید