بازی های آنلاینی که فیلتر شدند + کلش اف کلنز تا CSGO

چند روز پیش شاهد مسدود شدن بازی کلش اف کلنز بودیم و اکنون باید نام بازی هایی مانند Call of Duty Mobile، Fortnite، Dota Underlords و CSGO را به این لیست اضافه کنیم که در ادامه قصد داریم به تک تک آن ها بپردازیم.

Call of Duty Mobile

کالاف دیوتی موبایل یکی از پر طرفدارترین بازی های موبایل است که تا به امروز توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جذب نمایید و دسترسی به آن هنوز از برخی اینترنت های ثابت امکان‌پذیر است، اما این عنوان در اینترنت های موبایلی مانند: ایرانسل، رایتل و همراه اول موجود نیست.

تجربه Fortnite بدون محدودیت های قبلی بدون ابزار تغییر IP امکان‌پذیر نیست و حتی کاربران رایانه های شخصی نیز نمی توانند پس از اتصال به سرورها آدرس IP خود را به حالت عادی برگردانند. شما می توانید برای دانلود کالاف دیوتی موبایل از این لینک اقدام کنید.

Clash of Clans

کلش اف کلنز که شاید بتوان آن را اولین گیم آنلاین محبوب بروی پلتفرم های اندروید و آی او اس معرفی کرد، هنوز کاربران بسیار وفاداری دارد که روز به روز به آن ها افزونه می شود و فیلتر شدن آن می تواند یک خبر بد برای این طرفداران وفادار باشد. حال باید دید که این محدودیت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. شما می توانید برای دانلود کلش از این لینک اقدام کنید.

Dota Underlords

در همین حال، دوتا 2 و نسخه موبایلی آن که عنوان متفاوت دارید نیز وضعیتی مشابه کانتر استرایک دارد و مشخص نیست که دوباره چه زمانی اجازه دسترسی بدون محدودیت به آن ها باز شود و تنها صبر می تواند پاسخ این سؤال را بدهد. شما می توانید برای دانلود دوتا از این لینک اقدام کنید.

Counter Strike

سرورهای Counter Strike که یکی از پرطرفدارترین بازی های آنلاین در بین کاربران ایرانی پلتفرم ویندوز و کنسول است نیز در دسترس نیست.

دقت داشته باشید که این احتمال وجود دارد که به زودی شاهد طولانی شدن لیست عناوین تحت فیلتر باشیم و ما نیز در صورت وجود اختلالات دیگر آن ها را به این لیست اضافه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید