اینستاگرام و واتس اپ مجبور به پرداخت خسارت شدند

530773 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، مهدی باقری درباره پایان محدودیت های دسترسی به اینترنت گفت: محدودیت دسترسی به برخی نرم افزارها به هر حال ادامه خواهد داشت، مگر اینکه اتفاق جدیدی رخ دهد که برای نرم افزارهای اینستاگرام و واتس اپ که متعلق به آنها هستند اعمال می شود. آمریکا که طبیعی است.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: دو پلتفرم اینستاگرام و واتس اپ که برانداز هم بودند با هدف ایجاد آشوب در کشور و تبدیل مردم به شهید ایجاد شد. در این زمینه تشویق می کنند و علائم آن نیز آشکار است و نیازی به سند ندارد; در این شرایط، کدام فرد عاقلی در حکومت حاضر می شود که جای خود را به دو نرم افزار که دستور کارشان براندازی و قتل است بدهد؟

این عضو کارگروه نمونه محتوای مجرمانه رایانه ای تصریح کرد: ما مشکلی نداریم که نرم افزار به عنوان نرم افزار مورد استفاده قرار گیرد، بلکه در مورد نیت مدیران آن صحبت می کنیم. قصدشان این بود که در کشور آشوب به پا کنند و ناامنی و بی نظمی و قتل به راه بیاندازند. ما با این موضوع موافق نیستیم، مگر اینکه از واتس اپ و اینستاگرام به درستی استفاده شود و قصد ناامن کردن کشور را نداشته باشند، برای استفاده از آنها مشکلی نخواهیم داشت. من خودم از واتس اپ و اینستاگرام استفاده کرده ام، اما طبیعی است که وقتی می بینیم آنها در کشورمان ویران می کنند، با محدودیت هایی مواجه می شوند.

باقری با بیان اینکه «نمی توانیم اجازه دهیم گروهی با برنامه ریزی هدفمند دست به کشتار در کشورمان بزنند»، تاکید کرد: مدیران این دو نرم افزار [به دلیل عملکردشان در ایران] نه تنها به هیچ وجه پشیمان نیستند و هرگز اظهار پشیمانی نکرده اند، بلکه به کار خود افتخار می کنند.

  وزارت بهداشت موظف است برای افزایش ظرفیت بخش دندانپزشکی آموزش دهد

وی گفت: به نظر من به عنوان یک شهروند ایرانی اگر به این دو نرم افزار تذکر داده شده و می خواهند وارد کشور شوند و به صورت قانونی در کشور ما فعالیت کنند، ابتدا باید تمام خسارت را پرداخت کنند. زیرا آنها هم در حوادث اخیر مشارکت داشتند و هم یاور بودند و طبق قوانین بین المللی باید خسارت بپردازند. موضوعی که خیلی ها به آن توجه نمی کنند اتفاقات اقتصادی و گردش مالی عظیمی است که واتس اپ و اینستاگرام دارند. از سراسر فضای ایران پول درآورده اند. پس نشانه ای که آنها می خواهند از سوی ما درست عمل کنند، خسارت دادن است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید