اینستاگرام بسازید و ارز دیجیتال هدیه بگیرید!

مارک زاکربرگ به دنبال توسعه ارزهای دیجیتال با نام مستعار “Zuck Bucks” برای کاربران فیس بوک و اینستاگرام به عنوان بخشی از مجموعه ای از محصولات طراحی شده برای کاهش اتکای پلت فرم خود به تبلیغات در آینده است.

متا گروه مادر فیس بوک در حال توسعه طیف وسیعی از محصولات مجازی – از جمله توکن های دیجیتال و ساخت سکه – برای تنوع بخشیدن به درآمد و احیای کاربران و طرفداران خود است و به طور فزاینده ای به رقبای جدیدتر مانند TikTok روی می آورد.

در حالی که متا ارائه دهنده رسانه های اجتماعی غالب است، درآمد آن با 37 درصد افزایش به 118 میلیارد دلار در سال 2021 خواهد رسید، زیرا هدف تبلیغ کنندگان برای رسیدن به 4.9 میلیارد کاربر فعال ماهانه فیس بوک و اینستاگرام است.

طبق گزارش فایننشال تایمز، که اولین بار این داستان را گزارش کرد، متا ثابت کرده است که محصولی با رشد سریع است که توسط رقبایی مانند اسنپ چت راه اندازی شده است و اکنون در حال بررسی راه هایی برای کسب درآمد بیشتر از مصرف کنندگان است.

محصولات مورد بررسی شامل “برندهای اجتماعی” یا “برندهای شهرت” هستند که می توانند به عنوان پاداش توسط مصرف کنندگان استفاده شوند. او همچنین به دنبال «Creator Quinns» است که افراد تأثیرگذار در اینستاگرام می توانند از آن استفاده کنند.

این اولین بار نیست که فیس بوک سعی می کند وارد دنیای مالی مجازی شود. در سال 2009، او مجموعه اعتبارات فیس بوک را راه اندازی کرد تا خرید درون برنامه ای بازی های محبوبی مانند Zynga’s FarmVille را تسهیل کند. اگرچه موفقیت آمیز بود، اما این پروژه چهار سال بعد پس از اینکه رشد بین المللی فیس بوک باعث افزایش یک ارز گران شد، لغو شد.

  اهمیت تشخیص واریس چیست؟

متا همچنین می خواهد وارد دنیای توکن های غیرقابل جایگزین (NFT) شود و برنامه هایی برای ادغام آنها در اینستاگرام و فیس بوک دارد.

دیدگاهتان را بنویسید