ایلان ماسک به طرز عجیبی خیانت کرد!

به گزارش بلومبرگ، کیت جانسون، سرمایه‌گذار دوج کوین، روز پنجشنبه علیه ایلان ماسک و شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس او در دادگاه فدرال منهتن شکایت کرد.

در دادخواست آمده است:

متهمان، ایلان ماسک، اسپیس ایکس و تسلا، در یک طرح هرمی رمزگذاری شده (معروف به طرح پانزی) از طریق ارز دیجیتال دوج کوین مشارکت دارند.

شاکی ادعا می کند که دوج کوین کلاهبرداری بود که در آن “احمق های بزرگتر” فریب خوردند تا یک توکن را با قیمت بالاتر بخرند.

بر اساس سند دادگاه، جانسون یک شهروند آمریکایی است که گفته است “متهمان او را از طریق هرم دوج کوین فریب داده اند”. او ادعا می کند که ایلان ماسک، تسلا و اسپیس ایکس با اقدامات غیرقانونی قیمت دوج کوین را افزایش می دهند.

دعوا ادعا می کند که متهمان به دروغ ادعا می کنند که Dodge Quinn یک سرمایه گذاری قانونی است در حالی که ارزشی ندارد.

طبق سند دادگاه، از زمانی که متهمان (ایلان ماسک و شرکت‌هایش اسپیس ایکس و تسلا) خرید، توسعه، ترویج و حمایت از دوج کوین را در سال 2019 آغاز کردند، شاکیان حدود 86 میلیارد دلار در این طرح کریپتوپیرامیدال ضرر کرده‌اند.

جانسون از طرف سرمایه‌گذارانی که دوج کوین را در آوریل 2019 خریداری کرده‌اند و قراردادهای خود را با دوج کوین از دست داده بودند، شکایت کرد.

او 86 میلیارد دلار خسارت و 172 میلیارد دلار خسارت می خواهد. او همچنین می‌خواهد دستوری صادر شود که ایلان ماسک، اسپیس‌ایکس و تسلا را از تبلیغات دوج کوین منع کند و اعلام کند که تجارت دوج کوین طبق قوانین ایالات متحده و نیویورک قمار می‌کند.

  با فرهاد مجیدی بازیکن محبوب این روزها آشنا شوید

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، همیشه دوج کوین را در توییتر تبلیغ می‌کند.

ایلان ماسک ادعا می کند که دوج کوین یک ارز محبوب است.

در ماه مه، او گفت که اسپیس ایکس به زودی دوج کوین را در ازای کالاها قبول خواهد کرد. او گفت: «مردم همچنین می توانند در آینده از طریق دوج کوین اشتراک Starlink را خریداری کنند. ایلان ماسک همچنین درباره پرداخت برخی خدمات در توییتر با دوج کوین اظهار نظر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید