ایران گل های زیادی زده و ناامید است

راب پیچ در نشست خبری پیش از بازی ولز مقابل ایران در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر گفت: تعدادی از بازیکنان ما از نظر بدنی خسته هستند و برخی از آنها در بازی مقابل دچار گرفتگی عضلات شدند آمریکا . جو آلن تست آمادگی جسمانی خود را پشت سر گذاشت، او در شرایط بدنی خوبی قرار دارد و مشتاقانه منتظر بازی فردا است. در این صورت بهترین تصمیم را خواهیم گرفت که به نفع تیم باشد.

هم ما و هم تیم ایران در بازی فردا به برد نیاز داریم
وی در ادامه تصریح کرد: هر دو تیم در بازی فردا به دنبال برد هستند و ما هم می خواهیم برنده شویم بنابراین باید یک بازی سرگرم کننده انجام دهیم. هم تیم ما و هم تیم ایران در بازی فردا به برد نیاز دارند و می‌خواهیم برنده شویم، بنابراین باید آن را به یک بازی سرگرم‌کننده تبدیل کنیم.

ایران گل های باکیفیتی از انگلیس گرفت
سرمربی تیم ملی فوتبال ولز درباره شکست 6 بر 2 ایران مقابل انگلیس گفت: مقابل انگلیس خیلی خوب کار کردند. ذخیره های انگلیس مقابل ایران را ببینید. ایرانی ها از حرف من ناراحت می شوند اما واقعیت این است که گل های باکیفیتی از انگلیس گرفتند. با این حال ایران به دنبال نشان دادن واکنش به شکست مقابل انگلیس است.

تیم ایران ممکن است ترکیب خود را تغییر دهد
پیج درباره امیدواری ایرانی ها برای جبران شکست 6 بر 2 مقابل انگلیس در دیدار ولز گفت: موافقم. شاید ایران از این شکست ناامید شده است. فکر می کنم آنها می خواهند برگردند و البته ما انگلیس را می شناسیم. تیم ایران ممکن است ترکیب خود را تغییر دهد. مربیان ایران برای دیدار مقابل انگلیس ترکیب این تیم را تغییر داده اند و باید دید از چه ترکیبی استفاده خواهند کرد.

  مهمترین خبر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در 3 خرداد

ما فقط برای بازی فوتبال اینجا هستیم
سرمربی تیم ملی فوتبال ولز در پاسخ به اقدام بازیکنان آلمان در خصوص عدم آزادی بیان در جام جهانی و اینکه آیا بازیکنانش ژست مشابهی دارند یا خیر، گفت: نه، کمپین هایی داریم که رو به جلو است. ما اینجا هستیم تا فوتبال بازی کنیم و شاید آلمان هم بخواهد از همین پیام استفاده کند.

بیل می تواند در شرایط سخت به تیم کمک کند
وی درباره آماده سازی کاپیتان تیمش خاطرنشان کرد: بازی مقابل آمریکا یکی از بهترین بازی های او نبود اما گرت یکی از بازیکنانی است که می تواند در شرایط سخت به تیم کمک کند. بیل یک پنالتی هم زد. ما باید به او اعتبار زیادی بدهیم.

بیل کاملا آماده است و آماده بازی است
سرمربی تیم ملی فوتبال ولز در پاسخ به این سوال که آیا بیل آماده انجام سه بازی در هشت روز است، گفت: او کاملا آماده است و می تواند بازی کند. بیل یک حرفه ای است و از زمانی که مقابل آمریکا بازی کردیم در حال استراحت است.

جو آلن در فرم خوبی است
وی همچنین درباره شرایط جو آلن تصریح کرد: جو آلن برای بازی مناسب است. ما نگران او بودیم و مصدومیت او کمی نگران کننده بود. ما وضعیت او را در هفته گذشته بررسی کرده ایم و فکر می کنیم او می تواند بازی کند. آلن می خواست مقابل آمریکا بازی کند، اما من نپذیرفتم. فکر می کردم در درازمدت مشکلاتی ایجاد می کند.

ما برای رویارویی با ایران برنامه داریم و می دانیم چگونه بازی کنیم
پیج با اشاره به گلزنی تیمش مقابل ایران و اینکه شاید ترکیبش برای بازی فردا تغییر کند، گفت: ما آماده بازی در جام جهانی هستیم و همیشه برنامه B داریم. برای بازی فردا برنامه داریم و می دانیم که چطور باید بازی کنیم. بازی کنید و امیدوارم فردا برآورده شود.

  آیا بازیکن حاشیه ای برمی گردد؟

در بازی با ایران ابتدا به دنبال برد هستیم
سرمربی تیم ملی فوتبال ولز در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کند حضور تیمش در مرحله بعد به تفاضل گل بستگی دارد، گفت: ابتدا به دنبال برد هستیم و ممکن است این موضوع منجر به صعود به مرحله بعد شود. . منجر به گل شد ما در مسابقات مقدماتی جهانی هم این مشکل را داشتیم. ممکن است با همین وضعیت مواجه شویم. ما به این فکر می کنیم که فردا چگونه به کار خود ادامه دهیم.

او درباره تمرین ساعت 13 و گرمای تیمش گفت: این فاکتوری است که ما در نظر گرفتیم. وقتی به اینجا آمدیم هوا 31 درجه سانتیگراد بود. به محل تمرین رفتم. روزهای اول ساعت 16 تمرین می کردیم اما الان شرایط بهتر شده و ساعت 13 تمرین می کنیم.

آماده ایم به شکست ایران مقابل انگلیس واکنش نشان دهیم
پیج درباره برداشت خود از شکست 6 بر 2 ایران مقابل انگلیس گفت: تیم ملی انگلیس تیم خوبی است و ذخیره ها آن را بهتر کردند. تیم ملی ایران گل های زیادی زده و ناامید است. ایران می خواهد واکنش نشان دهد و ما می خواهیم برای این واکنش آماده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید