ایران مرکز ثقل مقاومت است

536029 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه با حضور سردار سرتیپ پاسدار محمد شیرازی خدمت سربازی فرماندهی معظم کل قوا جمعی از فرماندهان و مسئولان این سپاه انجام شد. وی با بیان اینکه امام نعمت مستمر و موهبتی بیکران است که با طلوع خورشید درخشان و عظمت انقلاب اسلامی به وضوح در پیکره امت اسلامی تجلی پیدا می کند، گفت: امام تجسم عینی اسلام است اگر ما می خواهیم به اسلام تجسم انسانی بدهیم. حکمت بالغه خداوند را تصور کنید و با الهام از این منبع فیض و لطافت وحی الهی در قالب انسان، امام ستاره درخشانی است که در حوزه رهبری امت اسلامی همواره مردم را هدایت می کند. به ارزش های متعالی

وی افزود: این یگانه ستاره عالم معنا و عالم حق، امام است که هیچ گاه تغییر مقام و احوال نمی دهد و هر که به او نگاه کند راه سعادت او را می یابد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه امام در اوایل اسلام به عنوان ادامه دهنده بعثت پیامبران الهی متأسفانه در آنجا و در این مقطع حساس از تاریخ اسلام، امت اسلامی نمی توانند قدر این موهبت بزرگ را بدانند. به غفلت ائمه (ع) افشا شد. وی با اشاره به خطرات بزرگ و شهادت خاطر نشان کرد: تاریخ گواه این است که اگر از این سفره بزرگ الهی و معنوی و منبع الهام حکمت و فیض به خوبی عبور نکند، حتماً خداوند بر اثر ناسپاسی، نعمت امام را خواهد گرفت.

  عکس هایی از جشنواره قهوه در مصر

وی تصریح کرد: همان گونه که در عصر طلایی طلوع اسلام، امام مظهر اسلام، حکمت و رحمت الهی و الگوی ارزش های ناب و متعالی اسلام بود. نایب امام امروز نیز مظهر نور امام در قالب انسانیت در قلب و مرکز یک جهاد عظیم جهانی است.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه روحیه جهادی و چهره مبارزه با استکبار از دیدگاه امام و رهبری انقلاب اسلامی شکل می گیرد و بر پیکر امت اسلامی و جامعه بشری می دود، گفت: این روحیه جهادی و مبارزه با استکبار است. امروز ایران اسلامی عزیز مرکز ثقل مقاومت اسلامی است، انقلاب اساس این مقاومت برابر با استکبار است.

فرمانده کل سپاه در ادامه از زحمات و زحمات ارزشمند سردار جباری در طول فرماندهی 12 ساله سپاه تقدیر و تشکر کرد. و دلداده به تشریح ولایت و آگاهی از اوضاع انقلاب و اسلام پرداخت و افزود: خوشبختانه در این مدت در بطن حوادث بزرگ همواره با آرامش، متانت، صبر و حوصله، رسالت و مسئولیت خود را پیگیری و انجام داده است. باز بودن.”

فرمانده کل سپاه همچنین سردار حسن مشروحی فرد فرمانده جدید سپاه را فرماندهی مقتدر، مصمم، مخلص و باهوش توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد که درخشش ماموریت جدید فرماندهی سپاه ادامه داشته باشد. افتخار این مجموعه باید حساس و راهبردی باشد.

در پایان این مراسم حکم انتصاب فرمانده سپاه به سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن مشروحی فرد اعطا شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید