ایران در حال تبدیل شدن به یک قدرت آسیایی است

636439376526902410 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در مراسم افتتاحیه دستاوردهای علمی و پژوهشی پژوهشکده و آموزش دفاعی گفت: کشور ایران بوده است. ترجمه کرده و می نویسد که این بار اسلام از نظر جمعیت در رتبه اول، مسیحیت در رتبه دوم و بودیسم در رتبه سوم قرار خواهند گرفت. همچنین می گوید که اکثر مردم بی خدا خواهند بود، اما اکثر حکومت ها در دست افراد غیر مذهبی باقی خواهند ماند.

بیشتر بخوانید:

سرلشکر صفوی: توان موشکی نیروی هوافضای سپاه با دستور فرمانده کل قوا توسعه یافت.

وی در ادامه با بیان اینکه در این کتاب آمده است که قدرت آسیایی تا امسال شکل می گیرد، ادامه داد: انتقال قدرت از غرب به شرق تدریجی است. ایران یک کشور آسیایی است که می تواند با عضویت در سازمان شانگهای و اتحاد با اتحادیه اوراسیا در این قدرت آسیایی حضور داشته باشد و علاوه بر تبدیل شدن به یک قدرت مهم در غرب آسیا، به یکی از قدرت های آسیایی تبدیل شود، امیدواریم در این روند با مسئولان اطلاعاتی برای حرکت از وضعیت فعلی به وضعیت مطلوب در همه زمینه ها.

سرلشکر صفوی در خصوص پژوهشکده علوم و معارف پدافند جهان گفت: این پژوهشکده در حوزه دفاع مقدس، جبهه مقاومت، امنیت داخلی و جنگ های نامنظم و توسعه پدافند داخلی در سطح راهبردی فعالیت می کند. با چهار پژوهشکده و مرکز دایره‌المعارفی. تحقیق این پژوهشکده پیوست می باشد.

رئیس پژوهشکده دفاع جهانی گفت: چندین مرکز تحقیقاتی در کشور وجود دارد و ما به موازات هم کار نمی کنیم. مقالات پژوهشی این پژوهشکده و دانشنامه به زبان های زنده دنیا ترجمه می شود.

  آیا استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا کنار می روند؟

وی همچنین با بیان اینکه تاکنون 58 طرح بزرگ تحقیقاتی اجرا شده است، گفت: از همکاری پژوهشگران استقبال می کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید