ایران خودرو خودروی لوکس خود را معرفی کرد

553797 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، گروه صنعتی ایران خودرو کراس اوور ملی «ریرا» را معرفی کرد که یکی از لوکس ترین و مدرن ترین خودروهای ملی با استاندارد و تجهیزات در رده خودروهای مطرح اروپایی و بهترین های آسیا است.
این خودروساز قصد دارد کراس اوور ریورا را در مدل های مختلف عرضه کند و این کراس اوور در ابتدا در مدل V2 در بازار ایران عرضه خواهد شد.
کراس اوور ایران خودرو «ریورا» بر روی پلت فرم مدرن و جدید این شرکت به نام IKP1 توسعه یافته است.

ادامه مطلب

این خودرو قادر است تمامی استانداردهای 85 گانه را پشت سر بگذارد و با محصولات خودروسازان در زمینه حفظ ایمنی سرنشینان و رانندگان و همچنین ایمنی عابران پیاده قابل مقایسه است.
ریورا ایران خودرو به موتور توربوشارژ EF7 پلاس یا TC7 پلاس مجهز است. موتور 1.7 لیتری 16 سوپاپ توربوشارژ چهار سیلندر قادر به تولید 160 اسب بخار قدرت در 5000 دور در دقیقه و گشتاور 240 نیوتن متر در 1600 تا 4500 دور در دقیقه است.

این خودرو لوکس ترین خودروی ملی محسوب می شود و به لطف تجهیزات ایمنی و رفاهی متنوعی که برای آن در نظر گرفته شده است، می تواند با خودروهای وارداتی و خودروهای مدرن دنیا رقابت کند.
“ریرا” محصول جدید ایران خودرو که در زبان مازنی به معنای باران و نماد سرسبزی جنگل است در سایت این شرکت در شهر بابل تولید می شود و نام آن بسیار مناسب با محل تولید است.

انتهای پیام/

  قیمت روز گوشی موبایل پنجشنبه 28 اردیبهشت 1401 می باشد

دیدگاهتان را بنویسید