ایران به دنبال جبران نتیجه بازی با انگلیس است

570867 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ایران جام جهانی 2022 را با شکست سنگین 6 بر 2 مقابل انگلیس آغاز کرد. تا آن زمان، آنها مرحله گروهی را با شکست تنها یک بار (جام جهانی 2006 آلمان) در 6 بار خود در جام جهانی آغاز کرده بودند.

بیشتر بخوانید:

از سوی دیگر، گل دیرهنگام گرت بیل، ستاره ولز، پس از شکست مقابل آمریکا در بازی رفت، برای تیم بیل به تساوی رسید. آنها مقابل ایران به میدان خواهند رفت تا اولین پیروزی خود از جام جهانی 1958 را کسب کنند.

با این حال، هری ویلسون که 90 دقیقه کامل مقابل آمریکا بازی کرد، انتظار دارد ایران در بازی فردا در ورزشگاه احمد بن علی دوحه عملکرد بسیار بهتر و دفاعی تری نسبت به انگلیس داشته باشد.

ویلسون در این باره گفت: نتیجه ای که آنها (ایران) گرفتند بد بود. بازی مقابل انگلیس همیشه سخت است.

وی افزود: آنها (ایران) به دنبال واکنش و جبران این نتیجه هستند و فکر می کنم فردا منتظر آن واکنش باشیم.

ویلسون ادامه داد: همه چیز به ما بستگی دارد که اعتماد به نفس پیدا کنیم، ما تازه هستیم و تلاش می کنیم تا سه امتیاز را کسب کنیم.

گرت بیل از روی نقطه پنالتی مقابل آمریکا گلزنی کرد و اکنون در 109 بازی ملی 41 گل به ثمر رسانده است. فقط کریس گانتر، هم تیمی بیل، او را در بازی های انجام شده به تساوی می کشد.

ویلسون درباره بیل گفت: “او ما را در بازی های سخت هدایت می کند و پاداش می گیرد.” با توجه به عملکرد او در این سال ها، فکر می کنم او شایسته حضور در جام جهانی قبل از بازنشستگی است.

  فال حافظ / دوش سودای راهش گفتم از سرش بره بیرون

با احتساب باخت به انگلیس، نتایج 9 بازی اخیر ایران مقابل تیم های اروپایی در این رویداد به 7 باخت و دو تساوی رسید. آنها همچنین در مجموع 20 گل دریافت کرده اند.

شکست دیگری برای شاگردان کی روش مقابل ولز باعث خروج زودهنگام آنها از جام جهانی خواهد شد، اما دستیار سابق سر الکس فرگوسن در منچستریونایتد گفت که به مردانش ایمان دارد.

بازی فردا دومین دیدار ایران و ولز در تاریخ خواهد بود. ولز که در رده بندی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) یک پله از ایران جلوتر است، 44 سال پیش در یک بازی دوستانه ایرانی ها را 1-0 شکست داد.

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران روز جمعه از ساعت 13:30 به وقت تهران به مصاف ولز می رود.

دیدگاهتان را بنویسید