ایران برای رسیدن به یک توافق عادلانه چه شرطی دارد؟

548343 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، محمد جمشیدی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور درباره پیگیری های بعد از مذاکرات هسته ای در نیویورک گفت: رئیس جمهور منطق رفتار و رویکرد ایران به مذاکرات هسته ای را در سال جاری بیان کرد. سخنرانی او در مجمع عمومی سازمان ملل

وی افزود: رئیس جمهور تصریح کرده است که در واقع موضوع اصلی ما در این مذاکرات، پایبندی به تعهدات طرف مقابل است و اگر طرف مقابل بتواند از اجرای تعهدات خود مطمئن باشد، راه حل و فصل عادلانه است. باز کن. این مواضع مسیر گفتگوهایی را که می تواند در اینجا وجود داشته باشد شکل می دهد.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: اگر طرف مقابل تضمین کند که رفتار گذشته خود را تکرار نمی کند و به تعهدات خود پایبند است، ایران آماده دستیابی به توافق عادلانه است.

جمشیدی خاطرنشان کرد: گفت وگوی جدی با رئیس جمهور فرانسه داشتیم و خیلی شفاف و با جزئیات وارد موضوعات اصلی شدیم. این دیدار قرار بود 45 دقیقه طول بکشد اما 90 دقیقه طول کشید.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: ایران از یک سو اصرار دارد که طرف مقابل تضمین کند که رفتار گذشته خود را تکرار نخواهد کرد و به تعهدات خود پایبند است و از سوی دیگر تاکید می کند که اگر این شرایط فراهم شود. انجام شد ملاقات برای رسیدن به توافق کاملا آماده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

  قیمت بلیط پرواز اربعین از شهرهای دیگر چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید