ایران آماده صادرات واکسن کرون به چین است

556032 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، عباس شیراون در این توئیت نوشت: «توصیه جلسه امروز (27 فروردین) در ستاد ملی کرونا:

1. افزایش جزئی در تعداد بیماران داریم که لزوماً پیش بینی موج جدید بیماری نیست. مرجع رسمی اعلام موج جدید این بیماری ستاد ملی و وزارت بهداشت است. نگران نظرات کارشناسان مردم نباشید.

ادامه مطلب

2. نگرش نسبتا مثبت و استقبال مردم و خانواده ها از تحصیلات مدرسه و دانشگاه. آموزش در تمامی مدارس و دانشگاه ها بدون استثنا باید حضوری باشد.

3. رتبه دوازدهم کشورمان در تحقیقات و مطالعات تاج; موفقیت موفقیت آمیز کشورمان در مدیریت موج اخیر بیماری ها نسبت به کشورهای پیشرفته از نظر مرگ و میر کمتر و زمان کوتاه تر.

4. امکان صادرات واکسن بالاتر از نیاز فعلی و آینده برای تولیدکنندگان داخلی و اعلام آمادگی برای اعزام کادر پزشکی و ارسال واکسن به چین در صورت لزوم.

5. امکان برگزاری مراسم شب قدر، راهپیمایی یوم الله و نماز عید سعید فطر در مکان های باز و غیر سرپوشیده با رعایت فاصله و رعایت نکات بهداشتی.

6. در مکان های سرپوشیده: در شهرهای قرمز 30 درصد ظرفیت، شهرهای نارنجی 50 درصد و شهرهای زرد 70 درصد ظرفیت و شهرهای آبی بدون محدودیت ظرفیت و رعایت فواصل و مراحل بهداشتی.

7. مردم عزیز برای سومین بار واکسن بزنید. در آینده نزدیک تمامی خدمات درخواستی سامانه ایرانی من مانند بلیط و تردد بین شهری مشمول سه واکسیناسیون خواهد شد.

انتهای پیام/

  افزایش 3 برابری تورم در اتحادیه اروپا در یک سال

دیدگاهتان را بنویسید