ایجاد شبکه ای از نویسندگان جوان برای تبیین مشکلات انقلاب

560124 خبر ناگهانی

محمد عسگری در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، با بیان اینکه امسال تریبون برای سخنرانی در دیدار دانشجویی با مقام معظم رهبری به نشریات دانشجویی اختصاص داده نشده است، اظهار داشت: این تریبون به نشریات دانشجویی اختصاص ندارد. متاسفانه علیرغم تلاش بسیاری از فعالان و سردبیر، سهمیه ای در این زمینه تعیین نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر در این جلسه تریبون داشتید چه نکات و نکاتی را بیان می کردید، گفت: اکنون باید شبکه ای از نویسندگان جوان یا فعالان دانشجویی انقلابی ایجاد شود. به عبارت دیگر از دوره ها یا فعالان این حوزه برای تولید محتوا برای تبیین مسائل مربوط به انقلاب و نظام استفاده کنیم.

یکی از اعضای شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: بیماری عروق کرونر قلب و عدم تحصیلات عالی و تعطیلی دانشگاه ها باعث شده تا کمتر به شکل گیری چنین شبکه ای توجه شود. . “

وی با انتقاد از نبود اتحادیه مرکزی در حوزه نشریات دانشجویی خاطرنشان کرد: تشکل های دانشجویی مانند انجمن اسلامی دانشجویان یا انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در داخل اتحادیه مرکزی فعالیت می کنند. این امر منجر به فعالیت هدفمند و منظم دفاتر و همچنین تجربه فعالان سابق نشریات شد. متأسفانه چنین اتحادیه ای در حوزه نشریات وجود ندارد و همین امر باعث شده که هیچ وقت از ظرفیت دوره استفاده نشود و یا اصلاً ارتباطی صورت نگیرد.

ارائه گزارش به فعالین دانشجویی به رهبر معظم انقلاب

عسگری افزود: فعالان نشریات دانشجویی گزارشی از عملکرد شورای مرکزی نشریات دانشجویی تهیه کرده اند تا دغدغه ها و دغدغه های خود را بیان کرده و از طریق نهاد رهبری در دانشگاه ها به بیت رهبری ارائه کنند.

  بازیکن استقلال از سوی کادرفنی اخراج شد

این فعال دانشجویی گفت که مجلات دانشجویی و همچنین سایر تشکل‌ها و اتحادیه‌های دانشجویی در دوره سلطنت آسیب دیده‌اند.

به گزارش ایسکانیوز، در چند سال اخیر نشریات دانشجویی، گروه های جهادی، انجمن های علمی و کانون های فرهنگی در نشست افطاری و شام دانشجویان با رهبر معظم انقلاب به ایراد سخنرانی پرداخته اند که می توانند نکات، خواسته ها، دغدغه ها و دغدغه های خود را بیان کنند. . این بازدید به مدت دو سال به دلیل ویروس کرون به صورت ویدئویی ضبط شد. اما امسال این جلسه به صورت حضوری برگزار شد و تنها پنج اتحادیه و بسیج دانشجویی خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید