اگر 4 سال پیش در این گروه بودیم صعودمان راحت تر بود / برد انگلیس مقابل ایران بالاست

538137 خبر ناگهانی

سید مهدی سیدصالحی بازیکن اسبق سرخ ها در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسکانیوز در خصوص بازی انگلیس و اینکه ایران چند شانس برای برد دارد، گفت: در بازی ایران و انگلیس کفه ترازو بیشتر به سمت انگلیس سنگینی می کند که به همین دلیل است. با توجه به شایستگی این تیم، اما باز هم ایران شانس صعود از گروه را دارد. انگلیس نتایج خوبی گرفته و مقابل این تیم قدرتمند برای ما سخت خواهد بود.

ادامه مطلب

وی با اشاره به اینکه گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس ما را دست کم نمی گیرد، گفت: بازی اول برای هر دو تیم بسیار مهم است و انگلیس با تمام قدرت به میدان می آید.

سیدصالحی با بیان اینکه ایران می تواند کار انگلیس را سخت کند، گفت: کافی است تا دقایق پایانی بازی درب خانه را بسته نگه داریم تا فشار روی انگلیس بیشتر شود، در آن زمان می توانیم راحت تر به دروازه خود نزدیک شویم.

فوتبال پیشکوت ادامه داد: تغییر سرمربی و کادر فنی در فرصت اندک باقیمانده باعث شد فرصت مناسب برای آماده شدن برای جام جهانی را از دست بدهیم.

سید صالحی درباره لیست کی روش گفت: در لیست کی روش افرادی هستند که در دو سال اخیر نقش مهمی در تیم ملی نداشته اند و این به دلیل تفکر متفاوتی است که کی روش دارد.

وی همچنین از نحوه برنامه ریزی در فوتبال ایران انتقاد کرد و گفت: اول اینکه یکی از تفاوت های تیم ایران با انگلیس نحوه برنامه ریزی است. انگلیس برنامه ریزی بلندمدت و متمرکزی دارد که در ایران وجود ندارد اما باید توقعات از تیم ملی کم شود تا بازیکنان با خیالی آسوده بازی کنند و فقط روی کیفیت بازی های ایران تمرکز کنند.

  پلی که سگ ها در آن خودکشی می کنند!

این بازیکن سابق فوتبال در پایان با اشاره به اینکه ایران کار سختی در پیش دارد، گفت: اگر چهار سال پیش در این گروه بودیم برایمان راحت تر جلو می رفت، دلیلش هم این است که کی روش یک مدت در این تیم بود. مدت زیادی به خاطر آن زمان بود و تحلیل لازم و کافی را داشت.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید