اگر واکسینه شده اید شماره ثبت نام خود را برای سفر نوروزی خود ثبت کنید

حسین قاسمی، دبیر کمیته انضباطی تامین اجتماعی ستاد مبارزه با کرونا گفت: با این سیستم دیگر مانند گذشته ممنوعیت تردد نداریم و در واقع ممنوعیت ها و محدودیت های ما به واکسیناسیون بستگی دارد و مردم بیمار نیستند.

قاسمی در تشریح این سامانه گفت: ما از سامانه هوشمند استفاده کردیم و مبنای ما این است که در مورد واکسیناسیون افراد و ابتلای آنها بر اساس کد ملی سوال کنیم.

وزیر آموزش و پرورش آمیکرون را امن معرفی کرد

به گفته وی، ستاد ملی تاج بر لزوم تزریق سه نوبت واکسن تاکید دارد و به گونه ای طراحی شده است که آن دسته از افرادی که دوز دوم واکسن را به مدت سه ماه دریافت کرده اند، نوبت سوم را دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: البته در ستاد مرکزی کرونا نیز این فرصت را داریم که با اوج جدیدی از بیماری مواجه شویم، بنابراین مردم نباید کرونا را عادی کرده و آن را دست کم بگیرند. بنابراین، رعایت پروتکل ها همچنان مورد تاکید است و باید اجرا شود.

عدم رعایت پروتکل ها باعث افزایش ممنوعیت ها می شود

سخنگوی ستاد ملی ولیعهد امروز علاوه بر اظهار نظر در مورد ثبت پلاک های واکسینه شده گفت: اگر اقدامات بهداشتی و واکسیناسیون به خوبی انجام شود، به نظر نمی رسد شاهد شیوع جدیدی باشیم.

عباس شیراوجان درباره مصوبات ستاد ملی تاج و تخت گفت: این مصوبات منوط به این است که بیماری همچنان تحت کنترل باشد و اگر خدای ناکرده به دلیل رعایت نکردن مقررات بهداشت عمومی یا دلایل دیگر بیماری دوباره ظاهر شود. . “اگر این مسیر جدیدی را از بین ببرد یا گسترش دهد، مصوبات تغییر خواهد کرد.”

  مدیرعامل پرسپولیس رقم قرارداد گل محمدی را فاش کرد!

سخنگوی ستاد ملی تاج و تخت در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند سال آینده با همه‌گیری تاج و تخت خداحافظی کند، گفت: ما نمی‌توانیم درباره مسافت‌های طولانی صحبت کنیم و باید منتظر ماند و دید که اوضاع چگونه پیش می‌رود.

شیراوون در خصوص تصمیم ستاد کرونا برای تزریق نوبت چهارم این واکسن گفت: ستاد ملی کرونا هنوز تصمیمی در این خصوص نداشته و در حال بررسی است و در صورت لزوم تصمیم گیری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید