اگر لوکادیا تا 48 ساعت دیگر برنگردد، پرسپولیس به فیفا شکایت خواهد کرد

یورگن لوکادیا، مهاجم پرسپولیس صبح امروز (دوشنبه) در شوک بزرگی به ترکیب تیم ملی در آستانه دربی حساس پایتخت ایران را ترک کرد. بر اساس اعلام باشگاه، لوکادیا به مدیران پرسپولیس اعلام کرد که به دلیل مشکلات خانوادگی و بیماری همسرش مجبور به ترک ایران شد اما در نهایت مقاومت و تلاش مدیران پرسپولیس نتیجه نداد و این مهاجم ایران را ترک کرد.

لوکادیا در حالی تصمیم به ترک ایران گرفت که مدیران پرسپولیس معتقدند همسر این بازیکن مریض نیست و احتمالا دلایل دیگری هم برای خروج لوکادیا از ایران وجود دارد، دلایلی که مدیران پرسپولیس از آنها اطلاعی ندارند. برخلاف اخباری که روز گذشته منتشر شد، پاسپورت این بازیکن در اختیار باشگاه پرسپولیس نبود و لوکادیا پس از چند ساعت حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) سرانجام توانست ایران را ترک کند.

بر اساس نامه ای که وکیل لوکادیا به باشگاه پرسپولیس ارائه کرده، این بازیکن درخواست 48 ساعت مرخصی اضطراری از باشگاه کرده و با وجود اصرار مسئولان باشگاه مبنی بر ماندن در ایران، از تغییر نظر خودداری کرده است. پرسپولیسی ها از لوکادیا خواستند که حداقل تا دربی صبر کند و سپس ایران را ترک کند اما این مهاجم در نهایت تصمیم به ترک ایران گرفت.

لوکادیا باید تا 48 ساعت آینده به ایران برگردد و اگر اتفاق دیگری بیفتد پرسپولیس از این بازیکن به فیفا شکایت خواهد کرد. در همان زمان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که حق لوکادیا را نیز پرداخت کرده است.

  عکس مه لقا جابری با لباس قرمز آتشین

دیدگاهتان را بنویسید