اگر سپاهان پیشنهاد استادیوم بدهد، آنجا بازی می کنیم

افشین پیروانی پس از تساوی پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: در نیمه دوم خوب کار کردیم اما باید به اصل ماجرا برویم. در صحنه ای که گل زدیم، کارشناسان گفتند اصلا هند نیست و داور اشتباه کرد. فشار و استرسی نبود اما آقای داور مثل بازی دربی برای زدن سوت پایان عجله داشت. این عجله به بلای جان ما تبدیل شده است. تیم ما خوب کار می کند و شایسته پیروزی بودیم. به آقای افشاریان (رئیس هیات داوران) هم خسته نباشید می گویم که خیلی مراقب است که داوران خوبی را برای ما انتخاب کند.

وی در خصوص اینکه سازمان لیگ اعلام کرده پرسپولیس خودسرانه تبریز را به عنوان میزبان بازی با سپاهان معرفی کرده است، گفت: تیم حریف هم مصاحبه کردند و گفتند توطئه است. اول ما به رای اعتراض کردیم چون اصلا مقصر نیستیم اما گفتند بازی در شهر بی طرف باشد. هر شهری را که انتخاب می کنیم به آنها می گویند که شورای امنیت موافق نیست. سازمان لیگ باید توضیح دهد؛ همه با ما مصاحبه می کنند. می خواستیم برویم سیرجان، قبول نکردیم، می خواستیم بریم مشهد، قبول نکردیم. مشورت می کنیم، اما ناگهان می گویند زودتر به ما بگویید. تبریز را اعلام کردیم اما الان می گویند موافقت نشده است. تیم حریف اعلام کند که بازی می کنیم. سپاهان باید جایی ارائه دهد چون ما با هواداران موافقیم. انزلی، سیرجان، اراک و حالا تبریز به توافق نرسیده اند. آنها رای دادند که بازی در زمین بی طرف بود و چیزی گفته نشد که بازی بدون هوادار بوده است.

  دستگیری زن ظالم در تهران

مدیر تیم پرسپولیس یادآور شد: چرا از بازی با هواداران می ترسند؟ فکر می کنم سازمان لیگ به دنبال بازی بدون هوادار است. چرا فقط 30 درصد از ظرفیت ورزشگاه می تواند حضور داشته باشد؟ در سرتاسر دنیا طرفدارانی وجود دارند، اما ما بهانه می گیریم. صداقت بسیار مهم است و شما در هر چیزی که صادق باشید پیشرفت خواهید کرد. من به عنوان نماینده پرسپولیس می گویم تیم حریف باید به ما بگوید کجا برویم و بازی کنیم. ما 5 جا گفتیم اما موافقت نشد و ما مقصر نیستیم. تبریز را هم امروز اعلام کردیم اما از شما شنیدیم که موافقت نشده است.

یکی از مریدان ادامه داد: آقا مهدی! شما که نظر میدید کمکمون کنید سازمان لیگ باید جایی را به ما بگوید که بتوانیم با هواداران آنجا بازی کنیم. گفتند باید در ورزشگاه ثامن مشهد بازی کنی، اما القطر در آن ورزشگاه رباط دارد. می گویند نمی خواهند اعلام کنند، اما چرا اعلام نمی کنند. ما پرسپولیسی هستیم و 5 سال قهرمان شدیم اما امسال همه بسیج شدند تا قهرمان نشوند. او تیمی از سخنرانان را فقط برای مصاحبه استخدام کرد. یکی پشت سر هم می نشیند تا نظر بدهد. این فوتبال زیبایی نیست. آنها در مورد هر چیزی که شما می گویید نظر می دهند.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره اینکه اگر بگویند بازی بدون هوادار برگزار می شود چه واکنشی نشان می دهند، گفت: چرا بدون تماشاگر؟ ما بیشترین هواداران را داریم و هر جا که می رویم هواداران بیشتری نسبت به تیم میزبان داریم و چرا از پتانسیل استفاده نکنیم؟ او طرفدار سرگرمی های فوتبالی است و چرا می گویید نیستند؟ اول می گفتند باید 30 درصد شرکت کنند اما حالا می گویند طرفدار نیستند. مدام توجیه می کنند که شورای امنیت گفته خدا اینطور نیست و شورای امنیت اینطور دخالت نمی کند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی افزود: آقای مسئول هیئت منصفه لطفا نظارت بیشتری داشته باشید. گلی که در این دیدار زدیم هند نبود و توپی که از وسط زمین برای مهاجم ما ارسال شد آفساید نبود. شما امتیاز ما را گرفته اید وگرنه به هیچکس امتیاز نمی دهیم.

پیرو اینکه مدیرعامل سابق پرسپولیس فصل گذشته هم معتقد بود عده ای دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود، گفت: پارسال اجبار نداشتند اما امسال تلاش می کنند. ما هنوز امید داریم، پرسپولیسی هستیم و تا آخرین لحظه تلاش می کنیم، اما اگر قرار باشد احکام اینطور باشد مجبور به قضاوت نخواهیم شد.

او درباره رای پرونده گلگوتا در گابن گفت: «به نظر شما رأی تغییر می کند؟» من اینطور فکر نمی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید