اگر بگویم هدف صعود به دور بعد نیست، دروغ می گویم

علیرضا جهانبخش درباره گلزنی ایران در جام جهانی قطر صحبت کرد و گفت دوست دارد دوباره به لیگ انگلیس بازگردد.

به گزارش اتلتیک، وقتی علیرضا جهانبخش برای ایران مقابل انگلیس در ورزشگاه بین المللی خلیفه صف آرایی کند، میسون مانت تکان می خورد.

مون در ترکیب چلسی بود که در ژانویه 2020 ضربه آکروباتیک و گل جهانبخش را دید و در واقع با آن بازیکن بود.

سایت ورزشکاران با این مقدمه از علیرضا جهانبخش به مصاحبه با او رفته که در ادامه می خوانیم:

ابتدا جهانبخش درباره قرعه کشی جام جهانی گفت: قرعه کشی جام جهانی را با دو سه بازیکن تیم ملی تماشا کردیم. در آن لحظه ما فقط می خندیدیم. اولین برداشت اوه انگلستان بود. انگلیس می تواند همزمان سه تیم ملی مختلف داشته باشد. بازیکنان با کیفیت زیادی در این تیم حضور دارند. آنها یکی از مدعیان جام جهانی هستند، بنابراین برای انگلیس کافی است. بازی مقابل انگلیس برای من بسیار خوب است زیرا مقابل اکثر این بازیکنان بازی کرده ام.

وی درباره بازگشت کارلوس کی روش به ایران گفت: او بازیکنان را به خوبی می شناسد و بازیکنان هم او را به خوبی می شناسند. من به عنوان یک فرد و به عنوان یک مربی فوتبال از او چیزهای زیادی یاد گرفتم. او تنها کسی بود که توانست در این مدت کوتاه به ایران بیاید و کار را بلافاصله انجام دهد. او می تواند کمک زیادی به ما کند. این یک روند دیوانه کننده بود: رسیدن به جام جهانی، رئیس جدید فدراسیون، مربی جدید، ایده های جدید.

  قطع همکاری با اسکوچیچ به صورت شفاهی اعلام شد

دلایل زیادی برای حذف ایران در قطر وجود دارد اما انگیزه جهانبخش برای سومین جام جهانی اش مشخص است. ایران در پنج تلاش قبلی هرگز به مرحله حذفی نرسید.

جهانبخش ادامه داد: صعود به دور بعد حرف همه است. دروغ می گویم اگر بگویم هدف این نیست که به دور بعدی برسیم. این 100% یکی از بزرگترین اهداف بازیکنان، تیم، کادر مربیگری و ملت ما است. ما سخت روی این موضوع کار می کنیم.

ستاره ایرانی در مورد شانس صعود تیم ها در این دوره و مقایسه با دوره قبل اضافه کرد: انگلیس شانس اول است و شانس مساوی برای سه تیم دیگر وجود دارد. من در چهار سال گذشته چیزهای زیادی یاد گرفتم و اکنون قصد دارم از این تجربه استفاده کنم. این بزرگترین صحنه فوتبال است. همه نگاه ها به شماست شما فقط می خواهید بدرخشید تا بهترین خود را ارائه دهید. این چیزی است که من واقعاً منتظر آن هستم. این جام می تواند فرصتی برای من باشد تا در حرفه ام پیشرفت بیشتری داشته باشم و قدم بزرگ تری بردارم.

او در نهایت گفت: اهداف بسیار بزرگی برای حضور در برایتون داشتم. من آن را بیشتر به عنوان یک نقطه میانی برای کمک به توسعه و سپس برداشتن قدم بعدی می دیدم. به همین دلیل به فاینورد، یکی از بزرگترین باشگاه های هلند و همچنین فوتبال اروپا آمدم. برای بازگشت به سطحی که قبلا در آن بودم و سطحی که می دانم می توانم در آن بازی کنم. امیدوارم قدم بعدی را بردارم. نمی دانم کجا خواهد بود، اما مشتاقم که دوباره در لیگ برتر بازی کنم.

  بازی خلیل زاده مأیوس کننده بود

دیدگاهتان را بنویسید