اکثر دوره های دانشجویی کارشناسی شریف با نصف ظرفیت خوابگاه مجازی/غیرقابل دسترسی است

528533 خبر ناگهانی

علی محدث زاده در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، درباره نحوه تدریس دانشگاه صنعتی شریف گفت: دانشجویان به صورت حضوری از دانشگاه بازدید می کنند. در حال حاضر اکثر رشته های ورودی 97، 98 و 1400 به صورت نیمه حضوری و فقط برخی از دوره ها به صورت حضوری برگزار می شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر دوره های کارشناسی در دانشگاه شریف به صورت نیمه حضوری برگزار می شود و فعالیت دانشجویان دکتری در دانشگاه نیز شخصی است.

به گفته این فعال صنفی، آزمون نیمسال دوم دانش آموزان 1401 تا 1400 به صورت حضوری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر خوابگاه های دانشگاه صنعتی شریف در حال بازسازی است، خاطرنشان کرد: امیدواریم این بازسازی تا ایام امتحانات تکمیل شود تا دانشجویان بتوانند در این مراکز ساکن شوند.

دبیرکل شورای صنفی دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: در حال حاضر این دانشگاه 4 تا 5 خوابگاه دارد و خوابگاه های احمدی روشن و طرشت 3 در حال بازسازی است که مشکلی برای تامین اسکان این دانشجویان وجود ندارد.

به گفته محدثه؛ نبود خوابگاه را می توان عاملی برای افتتاح و غیبت تدریجی تمامی مقاطع دانشگاه صنعتی شریف دانست.

وی گفت: به نظر من نیمی از ظرفیت خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف وجود ندارد. با توجه به جدیت دانشگاه در برگزاری حضوری آزمون ها، بازسازی خوابگاه های دانشگاه صنعتی شریف هر چه سریعتر به اتمام برسد.

شریف دبیرکل شورای صنفی دانشجویی دانشگاه صنعتی گفت: از سوی دیگر می توان گفت دانشجویان حاضر در دانشگاه بیهوش هستند. دانشجویان، کارکنان و اساتید به آموزش مجازی عادت کرده اند و طبیعتاً بردن آنها به دانشگاه کمی سخت است.

  ویتامین D راهی برای مبارزه با بیماری خاموش است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید