اوکراینی ها مثل بقیه دنیا نگران جنگ در کشورشان نیستند!

557297 خبر ناگهانی

روس ها به خاک اوکراین حمله می کنند و تقریباً هر روز قلمروهای بیشتری را اشغال می کنند و اخبار مربوط به این موضوع به تیتر اصلی رسانه ها و افکار عمومی جهان تبدیل شده است. با این حال، در خودروی اوکراینی رویکرد نسبتا متفاوتی در این زمینه وجود دارد.

ولادیسلاو دیویدسون، کارشناس بخش اوراسیا اندیشکده شورای آتلانتیک، درباره واکنش مردم اوکراین به بحران اخیر در کشورشان اظهار داشت: در مورد بحران کنونی و احتمال یک بحران کامل در میان مردم اختلاف نظر وجود دارد. به نظر می رسد که بسیاری دیگر به طور کلی وضعیت را نادیده می گیرند. بسیاری از اوکراینی ها در پاسخ به سؤالاتی در مورد جنگ فعلی می گویند که کشورشان «هشت سال می جنگد» یا «هیچ اتفاقی نخواهد افتاد». به نظر اخیر معتقد باشید؛ البته رویکردها در زمینه های مختلف متفاوت است.

بر این اساس، در شهر خارکف مردم نسبت به این موضوع بی تفاوت هستند. در کیف آمیزه ای از توهم و انکار وجود دارد، و در اودسا همیشه یک مهمانی وجود دارد: انگار هیچ اتفاقی نمی افتد. بی‌تفاوتی و انعطاف‌پذیری که به مردم اوکراین این امکان را می‌دهد تا به یکباره بر شرارت‌های جنگ هشت ساله غلبه کنند، به آنها کمک می‌کند تا با وضعیت فعلی کنار بیایند و همچنین به بسیاری اجازه می‌دهد حتی از فکر کردن به آن اجتناب کنند.

انتهای پیام/

  26 میلیارد دلار تجارت قاچاق در کشور

دیدگاهتان را بنویسید