اولین پرواز قشم به دوحه به طور ویژه برای جام جهانی انجام می شود

547298 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، ایوب زارعی مدیر اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به لغو پرواز قشم به دوحه در 9 آبان ماه افزود: به دلیل تاخیر قطر در پاسخگویی و ساخت هماهنگی های لازم، پرواز برای اولین بازی این تیم امکان پذیر است.ایرلاین ملی کشورمان تامین نشد و اولین پرواز 17 آذر خواهد بود.

وی با اشاره به ظرفیت 140 نفری این پرواز تصریح کرد: منتظر تایید سپهر هستیم و از امروز درگاه فروش بلیت این پرواز باز می شود.

زارعی با بیان اینکه امکانات اقامتی در جزیره آماده خدمت رسانی به گردشگران است، به برگزاری نمایشگاه گردشگری و دستاوردهای مردم جزیره (شهریما) اشاره کرد و ادامه داد: این نمایشگاه دارای 40 غرفه فروش محصولات روستایی در جزیره است. 17 غرفه تولید محصولات از اقوام مختلف، 60 اجرا و احیای آیین های محلی، 20 سخنرانی آنلاین، 30 سمینار آموزشی در مورد یامال، حضور جوامع مختلف گردشگری و کارشناسان محلی برای ارائه ظرفیت و جاذبه های جزیره و پخش زنده جام جهانی 2022 قطر از امروز افتتاح می شود.

مدیر اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم در تشریح سمینارهای آموزشی یامال گفت: مجموعه رویدادهای مردمی یامال حول محور نوآوری در توسعه ظرفیت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در قشم راهی است مدیریت سیستم توسعه پایدار با مشارکت جامعه محلی. این کارگاه‌های هم‌آفرینی در روستاها برای تبدیل استارت‌آپ‌های محلی به محصولات و استارت‌آپ‌ها برگزار می‌شود که تاکنون چندین استارت‌آپ راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام/

  کدام مکمل می تواند جایگزین آنتی بیوتیک ها شود؟

دیدگاهتان را بنویسید