اولین نمایشگاه عصر امید استانی در سمنان برگزار می شود

575254 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز از سمنان، محمد کریم سهرابی رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در خصوص برگزاری اولین نمایشگاه استانی شب امید در واحد سمنان گفت: هدف برگزاری این نمایشگاه برای استفاده حداکثری از پتانسیل و دانش فناورانه است و این زیربنای ظرفیت علمی استان برای حل مشکلات استان است.

وی با اشاره به لزوم انتقال دستاوردها و تجربیات برگزاری این نمایشگاه به کشور و حتی جهان، یادآور شد: در خصوص شب ولایی امید رویکرد علاقه مندان به حوزه علمی پژوهشی و فناوری است. برای حل مشکلات استان با تکیه بر توانمندی فناوران استان تلاش خواهیم کرد با تمام ظرفیت بتوانیم خروجی ها و نتایج مورد نظر را به خوبی در سطح کشور و حتی در سطح کشور جمع بندی کنیم. سطح جهانی

رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه این رویداد استانی برای اولین بار در سمنان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در نمایشگاه استانی عصر امید، مسئولان ارشد استان، سازمان های مختلف و موسسات، مراکز دولتی تاثیرگذار مانند آموزش و پرورش، دانشگاه ها، دانشگاه های علوم پزشکی و صاحبان صنایع و غیره حضور خواهند داشت.

وی افزود: به همین مناسبت مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی و اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان از جمله برنامه هایی است که همزمان با رویداد استانی عصر امید برگزار می شود.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای ترویج و نهادینه سازی فرهنگ پژوهش و فناوری در کشور، از ابتدای برنامه سوم توسعه، پنجم آذرماه را به عنوان روز پژوهش نامگذاری کرده است.

  سقوط هواپیمای اوکراینی حامل "چند تن سلاح"

دیدگاهتان را بنویسید