اولین اشتباه مقابل سپاهان آخرین فرصت استقلال است

575892 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، منصور رشیدی در گفت وگویی در خصوص عملکرد استقلال در نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران و همچنین درخشش در اولین بازی جام خولا اظهار داشت: استقلال فصل را نامشخص شروع کرد و باخت مهمی کرد. امتیاز گرفت، اما با گذشت زمان شرایط بهتر شد و تا سیزدهم عملکرد آماری خوبی داشت. دو بازی آخر نیم فصل شاهد عملکرد ضعیف و کسب تنها یک امتیاز بوده است. در کل بعد از جام جهانی ناهماهنگی وجود داشت و پیروزی هایی که به دست آمد ناشی از اشتباهات تیم مقابل بود. در خط دفاع و هافبک شرایط ایده آل نیست و نیاز به بهبود دارد، گلزن تیم مثل قبل نیست و مهاجمان برای کسب نتایج قابل قبول تری نیاز به فرصت طلبی بیشتری دارند.

افشاگری محمد نوری از انفجارهای استقلال/ اعدادی دیدم که شوکه شدم! / نمی خواهند آبی ها دوباره قهرمان شوند

وی ادامه داد: در بازی با تراکتورسازی شرایط تیم تا حد زیادی بهتر شد اما در این بازی موقعیت های گلزنی زیادی به هدر رفت و فکر می کنم دلیل این امر وضعیت روحی بازیکنان است. وقتی موقعیت های گلزنی خیلی خوب به گل تبدیل نمی شود و بازیکنی نمی تواند تصمیم درستی برای استفاده از موقعیت خود بگیرد، این به فشار بیش از حدی بر تیم برمی گردد که نمی توان به آن پرداخت. مهدی کایدی در دیدار با تراکتورسازی برخلاف دیدارهای قبلی که بازی به بازی ضعیف تری انجام می داد، به سود این تیم آمد و موفق شد دو پنالتی بزند تا باز هم به تراکتور نباختیم. در این دیدار مشکل هافبک بازیساز در تیم کاملا مشهود بود و استقلالی ها در این فصل به دلیل نبود هافبک طراح با مشکلات زیادی مواجه شده اند. این مشکل باید هر چه زودتر حل شود و در مقابل حریفان دفاعی بازی کرد، ضمن اینکه مهاجمان بدون نگرانی از موقعیت ها استفاده کنند.

  برداشت غیر مجاز میلیونی از حساب پدر!

پیشکسوت تیم استقلال درباره دیدار روز پنجشنبه با سپاهان و شکست در دور رفت مقابل این تیم و نتیجه یکسان دو تیم گفت: استقلال در دیدار مقابل چنین حریفی نباید اشتباه کند و باید باشد. از نظر بدنی و روحی بسیار آماده .be نتیجه بازی اول ملاک ارزیابی این مسابقه نیست اما شرایط هر دو تیم مهم است. سپاهان همیشه تیم خطرناکی بوده و اگر فرصتی پیدا کند باز هم پیروز خواهد شد. سپاهان تیم ناقصی است و بازی بسیار خوبی مقابل سایپا به خصوص در جام حذفی انجام داد. خط حمله سمی است و از خط دفاعی بسیار خوبی استفاده می کند. در برابر چنین حریفی باید بسیار هوشیار بود و اولین اشتباه می تواند آخرین اشتباه باشد. سپاهان تیمی است که صبورانه بازی می کند و در خانه هزینه های زیادی می دهد. در مقابل این حریف نباید اشتباه کرد.

رشیدی افزود: ریکاردو ساپینتو در این فصل در هفت بازی به دلیل محرومیت نتوانست تیم را از روی نیمکت هدایت کند و این موضوع در نتایج کسب شده استقلال تاثیر داشت. باید از ابتدا درباره فرهنگ ایران و شرایط فوتبال کشور با او صحبت می شد تا بتواند عصبانیت خود را کنترل کند. بعد از محرومیت ها و غیبت ها در دیدارهای مهم در بازی تراکتورسازی، دیدیم که رفتار ساپینتو بسیار بهتر بود و با وجود اینکه بازی لحظات حساس زیادی داشت، او را کنترل می کرد. این روند باید ادامه داشته باشد و امتیازات مثبت استقلال بیشتر شود تا در نیم فصل امتیازات بیشتری کسب شود و استقلال دوباره قهرمان شود.

  رضا عنایتی سرمربی نفت مسجد سلیمان شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید