اهدای 2000 راس دام به عشایر آسیب دیده در سیل اخیر

636662343745957851 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، حسین مرغی در سفر به استان فارس و بازدید از مناطق سیل زده گفت: برای جبران بخشی از نیازهای سیل زدگان در استان های کشور به تناسب میزان خسارت در هر استان و با محوریت گروه جهادی شماره 2، 1000 راس دام به عشایر و 2000 دستگاه لوازم خانگی به خانواده های سیل زده اخیر اهدا می شود.

همچنین تعمیر لوازم خانگی گروه های جهادی، مرمت مدارس آسیب دیده از سیل، بازسازی و ترمیم کانال ها، حمایت از بنگاه های کوچک و مشاغل خانگی توسط بنیاد برکت و بازسازی و مرمت خانه های روستایی در مناطق فقیرنشین با همکاری سایر نهادهای این استان است. مطلع.

بررسی اقدامات بنیاد 15 خرداد در استان فارس حاکی از اهدای 115 ویلچر به کودکان بی بضاعت، حمایت از درمان زوج های نابارور در مناطق محروم، حمایت از کاشت حلزون و درمان کودکان کم شنوا، حمایت از درمان است. بیماران سرطانی و صعب العلاج در ولسوالی ها. وی محرومیت خود را اعلام کرد و افزود: غربالگری بینایی، اهدای عینک رایگان و تامین مالی درمان جراحی چشم کودکان، غربالگری اسکلتی عضلانی کودکان و نوجوانان نیازمند بین 7 تا 17 سال از جمله برنامه های بنیاد 15 خرداد در استان است.

وی همچنین به درگیری 27 استان کشور با سیل و سیل اشاره کرد و اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امامت (ره) در حوادث غیرمترقبه مانند سیل برای کمک و حمایت از مردم محروم تلاش می کند.

این مسئول همچنین به برنامه های جاری گروه توسعه اقتصادی تدبیر در استان فارس برای احداث نیروگاه خورشیدی 100 مگاواتی با حجم سرمایه گذاری حدود 5 میلیون دلار برای احداث واحد پروژه پارسیان اتان گیری در شهرستان مهر اشاره کرد. ایجاد گاوداری با 2000 راس در شهرستان سرچهان و … نام.

  حمله خونین مرد دیوانه به مردم شهر / چاقوی دست ساز داشت + عکس

در پژوهشی آمده است: تاکنون 10 هزار و 769 طرح با حجم سرمایه گذاری 15 هزار و 970 میلیارد ریال در حوزه های توانمندسازی و اقتصاد، زیرساخت ها و امور فرهنگی و ارائه خدمات بیمه ای در استان فارس اجرا شده است.

مدیرکل امور استان های ستاد اجرایی فرمان امامت (ره) به اجرای هشتمین مرحله رزمایش توزیع بسته های معیشتی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر آب معدنی، کنسرو و غذای عمومی به مدت یک ماه ارسال و بین ساکنین فوت شده مناطق سیل زده شهرستان های استان توزیع شد.

حسین پور نورعلی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان ائمه اطهار (ره) فارس با اشاره به برگزاری جلساتی در منطقه بختگان و آباد طشک با حضور مسئولان این منطقه اظهار داشت: با توجه به این اتفاق استاندار فارس با اعلام درخواست از ستاد اجرایی فرمان ائمه اطهار (ع) خواستار حمایت از خسارات و آسیب های وارده به شهرستان های فارس شد.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید