انشاالله سراج گرفتار نیامدن به جلسه هیئت مدیره شد!

سخنگوی و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: کار فدراسیون و مسائل مربوط به تیم ملی فوتبال و برنامه ریزی هایی که برای مسابقات تدارکاتی و حضور در جام جهانی در حال انجام است رو به جلو است. . با قدرت خودش.»

احسان اصولی پس از جلسه امروز (یکشنبه) هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: هفته گذشته یازدهمین جلسه هیات رئیسه را داشتیم که به دلیل غیبت دو نفر از اعضا تشکیل نشد و به هفته جاری موکول شد. امروز ساعت 9 صبح جلسه را برگزار کردیم که متاسفانه سراجی حضور نداشت. خانم موسوی نیز به صورت آنلاین در این جلسه حضور داشتند. بر اساس اساسنامه فدراسیون، جلسه هیات مدیره با حضور دو سوم اعضا رسمیت می یابد. دو، سوم یعنی حداقل 8 نفر باید حضور داشته باشند. فقط سراج در جلسه امروز حضور ندارد.

وی افزود: می دانم ممکن است جامعه فوتبال نگران مشکلات تیم های ملی باشد اما کار فدراسیون با قوت دنبال می شود و بحث تیم ملی در حال پیگیری است و برنامه ریزی برای مقدماتی و حضور در جام جهانی “خودت پیش برو. اگر گاهی اتفاقی بیفتد تاثیری در قوه مجریه ندارد. یک سری بحث ها بین دو فدراسیون در جریان است و به محض نهایی شدن قرارداد، زمان را اعلام می کنیم.” تیم مقابل و محل مسابقه.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: در بحث های اداری، تدارکاتی و تشکیلاتی کارها پیش می رود. هفته گذشته دو دعوتنامه برای لباس تیم ملی داشتیم، فردا آخرین مهلت است. هرکسی که به این زمینه علاقه دارد و می خواهد شریک شود می تواند پاکت خود را بدهد. ما پاکت ها را در 21 می باز می کنیم. در جریان بحث شریک تجاری فدراسیون فوتبال، یک برنامه فناورانه توسعه خواهیم داد که یک تحول جدید خواهد بود. در این زمینه به یک مدل اقتصادی می رسیم تا فدراسیون به درآمدهای پایدار دست پیدا کند. این یک رویداد جدید و نوآورانه است و جذابیت آن نیز مرتبط است.

  تمام حکومت از دماغ یک بز مریض برای امام بی فایده بود

اصولی با اشاره به بحث اساسنامه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اساسنامه ما بن بست ندارد و راه بسته نیست. قطعا راه باز می شود و در دو جلسه آینده موضوع قرار مشخص می شود، حالا می خواهد در این زمینه همراهی شود یا خیر، اما هفته آینده جلسه خواهیم داشت. اینطور نیست که یک نفر فکر کند ما در بن بست هستیم و اساسنامه فدراسیون راه را برای ما باز کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جلسه هیات رئیسه به رسمیت شناخته شد یا خیر، تاکید کرد: به رسمیت شناخته نشد و تایید رسمی هم نداشت اما موارد زیادی از سوی رئیس و دبیرکل فدراسیون مطرح شد. ما در چارچوب اختیاراتی که اساسنامه به رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال داده است، بحث کردیم که کارها پیش برود.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به عصبانیت احمدرضا براتی، یکی دیگر از اعضای هیات مدیره مبنی بر اینکه برخی از اعضای مسئول زمان شهاب الدین عزیزی آدم همچنان در فدراسیون حضور دارند، گفت: گفت:

نامه ای که فیفا داده بود به رئیس فدراسیون فوتبال بود و کسانی که در جریان استریم ها در فدراسیون حضور داشتند مشخص شدند. و این نامه به من داده نشد.

وی با بیان اینکه بدیهی است نظر کمیسیون حقوقی فدراسیون لحاظ نشده است، گفت: باید بررسی کنم و نمی دانم نظر کمیسیون حقوقی گرفته شده است یا خیر. من در این مورد مطلع نشده ام.

اوصولی مجدداً این سوال را مطرح کرد که چرا با براتی در مورد استعلام فیفا مشورت نشده است و خاطرنشان کرد که تمرکز کار ما باید قانون و اساسنامه باشد. اگر در اساسنامه ماده 85 تردیدی وجود داشته باشد، تفسیر را در هیئت مدیره و سپس به نهادهای کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا ارائه می کند. اگر یکی به ما بگوید که مبنای محاسبه تشخیص جلسه هیئت مدیره دو، سه است و شما راه حلی دارید، چه می کنید؟ بنابراین، اساس این داستان در هیئت مورد بحث قرار گرفت. ملاک ما قانون و قانون اساسی است و باید بر اساس آن عمل کنیم.

  پخش زنده بازی مونزا - یوونتوس امروز یکشنبه 6 شهریور ساعت 17:30

یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه مهرداد سراج اعلام کرده در جلسات هیات رئیسه شرکت نمی کند، گفت: این مسائل را با حسن نیت بررسی می کنیم و برداشت دیگری نمی کنیم. خدایا امروز گرفتار شد و نتوانستیم با او ارتباط برقرار کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید