انجمن علمی «مدیریت ساخت و ساز» در واحد «علم و تحقیقات» تأسیس شده است.

563469 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاهی ایسکانیوز، انجمن علمی «مدیریت عمران و ساختمان» دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با هدف توسعه و ارتقای دانش مدیریت پروژه های عمرانی و ارتقای مهارت های حرفه ای دانشجویان، ارتقای کارآفرینی و اجرای طرح های عمرانی راه اندازی شد. پروژه های متناسب با نیاز کشور

انجمن علمی «مدیریت ساختمان و ساخت و ساز» توسط مشاور مهدی روانشدنیا از اعضای هیأت علمی واحد پژوهش و با همکاری جمعی از دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد.

روانشدنی گفت: موضوعاتی مانند قانون ساخت و ساز، مدیریت و مفاد قراردادی پروژه های عمرانی، مدیریت پروژه، روش ها و فناوری های نوین ساخت و ساز، مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و توسعه پایدار ساخت و ساز و اقتصاد مهندسی از عمده فعالیت های انجمن علمی مهندسی عمران. ”و مدیریت ساخت و ساز.

وی افزود: مشارکت در نشر علم و ترویج موضوعات روز علمی به ویژه علوم میان رشته ای و چند رشته ای، شرکت در نشست با مهارت های آموزشی، پژوهشی، تخصصی دانشجویان و تعمیق دانش و بینش علمی دانشجویان با استفاده از تخصص کارشناسان، توانمندی های سخت افزاری و نرم افزاری “دانشگاه یکی دیگر از اهداف انجمن علمی” مدیریت ساخت و ساز” است.

روانشاد ادامه داد: در سال های اخیر رشته مهندسی و مدیریت ساخت واحد علوم و تحقیقات علاوه بر دانشجویان ایرانی مورد استقبال دانشجویان بین المللی به ویژه دانشجویان کشورهای عراق، افغانستان و پاکستان قرار گرفته است.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، ایجاد بسترهای مناسب برای کشف، جذب و شکوفایی استعدادها و بروز خلاقیت علمی دانشجویان در قالب فعالیت های گروهی و مشارکتی، یادگیری خودجوش و با انگیزه نیروی انسانی با جنبه های نظری و عملی مرتبط با انجمن. علم مهندسی عمران و مدیریت ساخت و ساز گفت.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی تصریح کرد: تقویت و تحکیم روابط جامعه دانشجویی با جامعه، صنعت، انجمن های علمی ملی و بین المللی، انجمن های علمی و پژوهشی مرتبط در داخل و خارج از کشور، مشارکت جمعی و داوطلبانه دانشجویان در فعالیت های جهادی تخصصی در حوزه های اجتماعی، فرهنگی. و فعالیت های خیریه و نیز اشاعه فرهنگ استقلال، آزادی، توسعه علمی، ترک وابستگی و خودباوری نسل آینده کشور از دیگر چشم اندازهای این انجمن علمی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید