انتقاد شدید از سرمربی پرتغالی؛ چرا مقابل هواداران طارمی مقابل نیازمندان بازی کردی؟

صبح امروز در چارچوب رقابت های فوتبال پرتغال، پورتو با نتیجه 7 بر صفر مقابل پورتیمونزه به برتری رسید و طارمی در این بازی درخشان ظاهر شد.

مهاجم تیم ملی کشورمان اگرچه در این دیدار فوق العاده خوب عمل کرد و هت تریک کرد، اما از سوی دیگر دروازه بان کشورمان شب تاریکی را سپری کرد.

پیام نیازمند، دروازه بان پورتیموننسه که پس از مدت ها به ترکیب اصلی این تیم رسیده بود، 7 گل به پورتو زد و در اولین حضورش نمایش ناامیدکننده ای را به ثبت رساند.

آبزروادور از پائولو سرجیو، سرمربی پورتیموننسه انتقاد کرد و او را مقصر شکست سنگین مقابل پورتو دانست. این نشریه نوشت چرا در این دیدار مهم با بازیکنانی مانند نیازمند همبازی شد.

observador نوشت: نتیجه جایی برای کلمات باقی نمی گذارد. این بزرگترین پیروزی سال‌های اخیر پورتو بود و پائولو سرجیو به شدت تنبیه شد. او چندین غیبت داشت، هم مصدوم و هم محروم، اما ریسک عجیبی کرد و تغییر بزرگی در ترکیب اصلی ایجاد کرد.

این روزنامه پرتغالی نوشت: پائولو سرجیو برای اولین بار بازیکنانی را به میدان فرستاد که لیاقت حضور در چنین دیداری را نداشتند. او همچنین دروازه بان را جایگزین کرد و در چنین دیدار بزرگی در بالاترین سطح رقابت های پرتغال برای اولین بار او را درمانده و درمانده به میدان فرستاد. ظاهراً او مقصر این شب وحشتناک است.

  با تشکر از آذربایجان برای کمک های آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید