انتشار حقوق مدیران ارشد کشوری از 19 خرداد

562509 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، سازمان اداری و استخدامی کشور در 15 اردیبهشت ماه 1401 بخشنامه ای را به کلیه دستگاه های قوه مجریه ابلاغ کرد. 29 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور. جمهوری اسلامی ایران.

بر اساس این بند، در اجرای دستور رئیس جمهور مبنی بر شفافیت اطلاعات پرداخت دستگاه های اجرایی کشور و با رعایت اصل شفافیت (یکی از اصول دوازده گانه مدیریت دولتی) برای مبارزه با فساد و اقتصادی و انجام وظیفه ماده 29 برنامه ششم توسعه، میزان هر یک از حقوق ناخالص ماهانه مقامات، مأموران و مدیران مشمول این ماده، از این پس اطلاعات حقوق و دستمزد مسئولان، مدیران، مدیران و همکاران شاغل در دستگاه‌های اجرایی به موجب ماده 29. 29 قانون برنامه ریزی ششم در حوزه عمومی است.

دستگاه های اجرایی مشمول این بخشنامه ضمن رعایت دقیق ضوابط و شرایط انتشار دستورالعمل های منتشر شده در سامانه ثبت نام حقوق و دستمزد، ضمن انتخاب دقیق تراز پست، نوع استخدام، رتبه، پست، سنوات خدمت و درج دقیق عنوان و مبالغ اقلام پرداختی تهیه لیست حقوق و بارگذاری در سامانه ثبت حقوق و مزایا.

بدین ترتیب از این پس در دهمین روز هر ماه اطلاعات پرداختی مسئولان، مدیران، مدیران اجرایی و همکارانشان به اطلاع عموم خواهد رسید.

اولین مرحله از انتشار عمومی اطلاعات پرداختی مدیران در روز سه شنبه 10 خرداد 1401 و شامل اطلاعات پرداخت مربوط به فروردین و اردیبهشت 1401 خواهد بود.

  افزایش قیمت مسکن در ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید