انتخاب کارلوس کی روش اشتباه بود

این پیشکسوت فوتبال می گوید انتخاب کارلوس کی روش برای جام جهانی قطر از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال اشتباه بوده است.

ستار همدانی در خصوص نتایج تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 گفت: نتایج تیم ملی نتایج خوبی نداشت. نه مسئولان و نه مردم از این نتایج راضی نبودند. در بازی با انگلیس با در نظر گرفتن مشکلاتی که در ماه های اخیر پیش آمده دلیلی برای عدم تمرکز شد.

وی ادامه داد: اما در بازی ولز و بعد از تعداد گل های خورده به انگلیس کمی شوکه شدیم. انسجام تیمی ما بهتر شد و برای پیروزی مقابل ولز به میدان رفتیم.

پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد: نباید در بازی آمریکا می باختیم. حداقل می توانستیم از گروه صعود کنیم.

همدانی با بیان اینکه قبل از اخراج اسکوچیچ تذکر لازم را داده است، گفت: هفت هشت ماه پیش در مناظره ای که با مدیر روابط عمومی فدراسیون داشتم، گفتم شفاف سازی کنید که آیا اسکوچیچ به کار خود ادامه می دهد یا خیر. اگر بماند همه باید از او حمایت کنیم تا تیم ملی موفق شود وگرنه شرایط فرق می کند. بعد مشکلات را احساس کردیم و دانستیم که در هیات مدیره همدلی وجود ندارد.

وی درباره انتخاب کی روش گفت: حضور هشت ساله کی روش آنها را متقاعد کرد که او را انتخاب کنند. در زمان اخراج اسکوچیچ مربی ای بود که می توانست تیم را مدیریت کند و فوتبال ایران را می شناخت. بنابراین انتخاب سرمربی پرتغالی آن زمان چندان بد نبود.

پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران درباره وضعیت فعلی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در حال حاضر فکر می کنم نیاز به تغییراتی در تیم ملی داریم حتی تغییر بازیکنان. ما مسن ترین تیم جام بودیم. برای موفقیت در جام ملت ها نیاز به جوانسازی و پوست انداختن داریم.

  پرسپولیس و استقلال مدعیان اصلی هستند

همدانی در پاسخ به این سوال که کدام تیم ها فینالیست می شوند و شانس قهرمانی دارند، گفت: به هر حال فوتبال صنعت درآمدزایی است و بحث اقتصادی در آن تاثیر دارد. با توجه به اینکه رونالدو و مسی آخرین سال‌های خود را در فوتبال سپری می‌کنند و شرکت‌های بزرگی در مرحله درآمدزایی فوتبال شرکت می‌کنند، آرژانتین و پرتغال احتمالاً به فینال راه خواهند یافت. با دوئل مسی و رونالدو شاهد فینال جذاب تری باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید