امیدوارم با امتیاز از بازی بیرون بیاییم

517348 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، تیم ملی فوتبال ایران در گروه B جام جهانی 2022 قطر و در اولین بازی خود از ساعت 16:30 دوشنبه در تهران به مصاف انگلیس می رود. تیم ملی در این گروه جام جهانی با انگلیس، ولز و آمریکا همگروه است و در اولین بازی خود باید به مصاف دانش آموختگان ساوت گیت برود.

بیشتر بخوانید:

احسان حیسفی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: به نام خدای رنگین کمان. ابتدا به همه خانواده های داغدار ایران تسلیت می گویم و بدانند که ما در کنارشان هستیم و با آنها همدردی می کنیم.

وی ادامه داد: شرایط تیم ما از روزی که وارد قطر شدیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و روز به روز هماهنگ تر و بهتر می شویم و بازی دوستانه بسیار خوبی انجام دادیم و نقاط ضعف خود را برطرف کردیم و خدا را شکر همین الان هم هست. 100. فردا آماده بازی هستیم. خدا را شکر مصدومی نداریم جز یک بازیکن امید ابراهیمی عزیز که در اردوی قبل به دلیل مصدومیت از دست دادیم و در جمع ما نیست و امیدوارم هر چه زودتر مصدومیتش را برطرف کند و به تیم بازگردد. .

وی درباره تیم ملی انگلیس گفت: انگلیس یکی از بهترین تیم های دنیاست و بازیکنان خوبی دارد و این تیم را به خوبی آنالیز کرده ایم و امیدوارم فردا بازی خوبی ارائه کنیم و همه از این بازی لذت ببرند. امیدوارم فردا با یک امتیاز برویم و مردممان را خوشحال کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط روحی و روانی بازیکنان ایران و تاثیر این شرایط بر روحیه بازیکنان و باخت به تونس گفت: در دیدار مقابل تونس هیچ شگفتی خاصی نداریم. ، دو گل زدیم. مثل دو بازی قبلی مقابل سنگال و اروگوئه همین اتفاق افتاد. بازی را خوب شروع کردیم. در اردوی قبلی نتایج خوبی کسب کردیم. مقابل تونس خوب بازی کردیم و گل نزدیم اما متاسفانه گل های تونس به خاطر اشتباهات ما گل شد.

  داستان واقعی از دست دادن بزهای کوهی

وی ادامه داد: تیم ملی انگلیس خوب است و بازیکنان خوبی دارد. ما یک تیم هستیم و فردا بهترین عملکرد خود را در زمین نشان می دهیم و قول می دهیم بهترین عملکردمان را ببینید.

حيسفي درباره وضعيت روحي و رواني تيم ملي نيز گفت: وضعيت كشور ما خوب نيست و بازيكنان هم آن را مي دانند. فردا بازی بسیار مهمی داریم و همیشه در مسابقات، بازی های اول خیلی مهم است که بتوانیم نتیجه بگیریم. امیدوارم فردا با نتیجه ای بیرون بیایم که فقط مردم را خوشحال کند.

کاپیتان تیم ملی در پاسخ به خبرنگار رویترز که می توانید از احساسات خود و بازیکنان از مشکلات ایران بگویید؟ وی گفت: باید بپذیریم که شرایط کشور ما واقعاً خوب نیست. مردم ما خوشحال نیستند. همه ناراحتند. ما اینجا هستیم و دلیلی ندارد که صدای آنها نباشیم و به آنها احترام بگذاریم. هر چه داریم از مردم خودمان است و اینجا هستیم تا سخت تلاش کنیم و بجنگیم و بهترین عملکرد خود را در زمین نشان دهیم و گلهای خود را به مردم داغدار ایران تقدیم کنیم و امیدوارم شرایط آنگونه باشد که مردم ما می خواهند و همه خواهند بود. خوشحال باش.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید