امیدوارم بازی با پرسپولیس تحت الشعاع دربی قرار نگیرد

527728 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فردا با تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی می کنیم. این تیم جدا از داشتن بازیکنان بزرگ، کادر فنی بسیار خوبی دارد. دوستان خوبی مثل گل محمدی، باقری، پیروانی، مطهری و فنایی در این تیم هستند که سال ها با آنها در تیم ملی بازی کردیم. دوستی های خوبی با هم داشتیم و رقابت های خوبی در زمین داشتیم.

وی افزود: امیدوارم مسابقه فردا مسابقه خوبی باشد و مشکلی پیش نیاید. انشاءالله تماشاگران باید زیبایی ها و وزن فنی را تماشا کنند. بازی سخت و سختی است. خدا را شکر در هفته های اخیر بازی های خوبی انجام دادیم. به خصوص در دو هفته اخیر موفق شدیم از بازی امتیاز بگیریم و یک کلینچ هم ببریم. روند خوبی را شروع کردیم و امیدوارم بچه ها با همین انگیزه و آرامش وارد بازی شوند و بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم و در این بازی سخت امتیاز بگیریم و به روند خود ادامه دهیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در ادامه در خصوص بحث داوری تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس در خصوص داوری نامه ای به سازمان لیگ و کمیسیون داوران ارسال کرد. حالا به کی بنویسیم؟! در خیلی از مسابقات اشتباهات داوری به ضرر ما است و این اشتباهات ما را نگران می کند. با توجه به اینکه بازی ما با پرسپولیس، بازی تدارکاتی دربی تهران است، امیدواریم بازی ما تحت الشعاع دربی قرار نگیرد. البته اشتباه در داوری وجود دارد اما خدای ناکرده صفایی و تیم داوری اش اشتباهی نکنند که تیم امتیاز بگیرد. امیدوارم فردا روز خوبی باشد و شاهد یک بازی جوانمردانه باشیم که همه از آن لذت ببرند.

  شهرداری تهران به دنبال رفع محدودیت تردد در شب است

فکری در پاسخ به سوالی درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: تقریباً چند بازیکن مصدوم داشتیم اما می توانم بگویم از قبل همه بازیکنان را در اختیار داریم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید