امیدوارم استقلال در دیدار مقابل ما بدشانس باشد

مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر با بیان اینکه استقلال در این فصل چندین بازی خوش شانس را به دست آورده است، ابراز امیدواری کرد که در دیدار دوشنبه شب از این فاکتور استفاده نکند.

سعید غلامعلی بیگی درباره وضعیت نهایی تیمش در آستانه بازی با استقلال گفت: در بازی مقابل فولاد عملکرد ضعیفی داشتیم و متاسفانه بازی را واگذار کردیم که تقصیر خودمان بود. در این چند روز آمادگی خوبی را پشت سر گذاشت تا برای بازی مستقل آماده شود. خوشبختانه تیم در شرایط خوبی قرار دارد.

وی با بیان اینکه استقلال تا اینجای فصل شکست نخورده است، تصریح کرد: استقلال تیم خوبی است اما همین باعث شده در این فصل در بازی های زیادی شانس بیاوریم. در بازی برگشت لیگ برتر مقابل استقلال خیلی خوب بازی کردیم و باید پیروز می شدیم اما بدشانس بودیم. استقلال در همان دیدار با پیکان با شانس شکست نخورد. امیدوارم در بازی حذفی بدشانس باشند و تلاش ما این است که اگر بدشانس باشیم با انجام یک بازی خوب استقلال را شکست دهیم.

مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر در پایان گفت: همه تیم هایی که در جام حذفی حضور دارند به دنبال قهرمانی هستند و ما هم می خواهیم شانس خود را امتحان کنیم. امیدوارم هواداران نساجی به ورزشگاه بیایند و در بازی با استقلال از تیم خود حمایت کنند.

  رحمتی به مجیدی اجازه پیروزی نداد

دیدگاهتان را بنویسید