امکان پیگیری وام دانشجویی اربعین از 8 مرداد ماه در سامانه بانک رسالت / ثبت نام تسهیلات اساتید و کارکنان از طریق “ساجد” امکان پذیر است.

527152 خبر ناگهانی

احمد صالحی آرا رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، اظهار کرد: دو گزینه برای ثبت نام در پیاده روی اربعین و اخذ وام در صفحه اول این مراسم درج شده است. ورود دانشگاه آزاد بر روی دانشجویان در سیستم آموزشی که دانشجویان به صورت داوطلبانه خدمات دریافت می کنند.6 میلیون تومان ابتدا باید در قسمت hike و سپس در قسمت وام ثبت نام کنند. برای ثبت نام در دوره آموزشی نیز باید کد رهگیری سامانه سماح را داشته باشید.

وی گفت: لیست اسامی دانشجویانی که در سامانه آموزشی ثبت نام کرده اند روزانه به صندوق اجتماعی دانشگاه و سپس از آنجا به بانک رسالت ارسال می شود و بانک با دانشجویان تماس می گیرد.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به سردرگمی دانشجویان در خصوص ارتباط با بانک رسالت گفت: با توجه به اینکه تعداد متقاضیان کمک در چند روز گذشته به حد قابل توجهی نرسیده است، اولین لیست اسامی ثبت شده است. از دانش آموزان دیروز به صندوق و امروز به بانک ارسال شده است فکر کنم از شنبه از طریق سامانه بانک رسالت قابل پیگیری باشد.

صالحی آرا گفت: رسالت تنها بانک الکترونیکی است که دانشجویان می توانند تمامی امور مربوط به اخذ وام را از طریق سامانه این بانک انجام دهند.

وی افزود: تعداد ثبت نام ها در مؤسسه آموزشی تا روز چهارشنبه 600 نفر بود که پیش بینی می شود در روزهای آینده با نزدیک شدن به ایام اربعین این تعداد افزایش یابد و این امکان به همه دانش آموزان اطلاع رسانی شده است.

  خانی معاون بین المللی بانک صادرات ایران شد

این مقام مسئول دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: وام سه میلیون تومانی صندوق اجتماعی وزارت علوم فقط برای دانشجویان دانشگاه های تابعه این وزارتخانه است و دانشجویان دانشگاه آزاد می توانند از تسهیلات دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنند. ، که دو برابر است.

رئیس مرکز امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نیز می توانند از طریق سامانه ساجد و با داشتن کد رهگیری سامانه سماح ثبت نام و تسهیلات دریافت کنند.

وی در پایان تاکید کرد: همچنین زمینه پرداخت نذورات کارکنان و معلمان از طریق سامانه ساجد حتی به صورت اقساط دو، سه و پنج ماهه که از حقوق آنان کسر می شود، فراهم شده است.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید