امروز آمریکا به معنای واقعی کلمه از جمهوری اسلامی ایران می ترسد

آیت الله کاظم صدیقی پیش از ظهر امروز چهارشنبه 9 آذرماه در مراسم استقبال از هفته روشنگری شهرستان ورامین در حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) گفت: قدرت خداوند از هر قدرتی بالاتر است و اگر انسان باشد. به قدرت خداوند متعال ایمان دارد و می شناسد، هر جا می رود تحت حکومت الهی است، رفتار چندانی انجام نمی دهد.

امام جمعه موقت تهران افزود: اگر انسان با خدا باشد هیچ نیرویی نمی تواند او را نابود کند.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب ادامه داد: بهترین فردی که نزدیک ترین فرد به وجود امام زمان(عج) است به عنوان ولی برحق جامعه نقش امام زمان را بر عهده می گیرد. عصر (عج) برای رهبری جامعه و فردی که نایب امام زمان (عج) است تحت عنایت خود پیامبر خواهد بود و من مطمئن هستم که دشمن نمی تواند این شخص را بشکند.

صدیقی افزود: وجود امام عصر(عج) روحانیت را در برابر گرگ های درنده حفظ کرده و خواهد داشت چرا که روحانیت مرزبان مذهب و اعتقادات تشیع است.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب اسلامی علمای بزرگی مانند مرحوم شیخ عبدالکریم خیری، مؤسس حوزه علمیه قم داشتیم. رضاخان سعی در تخریب روحانیت و حوزه داشت و انواع توهین ها را به مرجعیت و روحانیت می کرد و هیچکس حق اعتراض نداشت.

وی افزود: قبل از انقلاب مرجع تقلید قدرتی نداشت و اجازه نداشتند جلوی بدی ها را بگیرند اما امروز به برکت انقلاب اسلامی روحانیت قدرت و قدرت دارد.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و نقش بی بدیل امام راحل و مقام معظم رهبری، ایران اسلامی به عنوان یک حکومت شیعه قدرت اول منطقه است.

  موهای بافته پانتئون در سریال خاتون

وی افزود: خطر ناآرامی در سال 88 کمتر از جنگ هشت ساله نبود. امکانات و شبکه های زیادی در اختیار سران فتنه 88 بود و اگر ولایت فقیه نبود چیزی از روحانیت و ارزش های دینی باقی نمی ماند.

صدیقی گفت: در فتنه سال 1357 بسیاری از متدینین فکر می کردند کار انقلاب اسلامی تمام شده است اما به برکت مقام معظم رهبری و نقش لاینفک مقام معظم رهبری این دسیسه و فتنه خنثی شد.

امام جمعه موقت تهران یادآور شد: اگر قدرت به دست خدا نباشد چیزی از ایران و قدرت ایران باقی نمی ماند و باید قدر نعمت ولایت را بدانیم.

وی با اشاره به لزوم روحیه در مقابل طغیان های مختلف، گفت: باید با شهامت با شورشیان مقابله کرد و به خود اجازه ترس نداد.

صدیقی با اشاره به عظمت حماسه ماندگار 18 دی ادامه داد: حماسه 18 آذر رحمت بزرگ الهی بود و مطمئناً دست امام زمان (عج) پشت این حماسه بود و طرح فتنه 88 را گرد هم آورد.

امام موقت تهران گفت: ولایت فقیه تداوم نهضت انبیا و مقدمه ظهور امام زمان (عج) است و دنیا به سرعت به ظهور نزدیک می شود.

صدیقی جهاد تبیین را یک رسالت می داند و می گوید: امروز باید آموزش داده شود و روحانیت به فراخور جهاد تبیین در بین طلاب حاضر شوند و به شبهات آنان پاسخ دهند و هرکس کوتاهی کند در روز قیامت پاسخگو خواهد بود. .

وی در پایان با تجلیل از مردم ورامین گفت: ورامین همواره با طلاب و روحانیون همراه بوده و همواره در ادوار مختلف انتخابات حضور صحنه ای باشکوهی داشته است و شهدای 15 خرداد این خطه در تاریخ انقلاب می درخشند. انقلاب اسلامی.

  بازی مذاکره مار و نردبان

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید