امروز آخرین مهلت شرکت در امتحان نهایی است

536016 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مهلت ثبت نام بازماندگان چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی از مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از روز شنبه 20 فروردین ماه آغاز و امروز دوشنبه 21 فروردین ماه به پایان می رسد. . داوطلبان باید تا پایان امروز با مراجعه به درگاه الکترونیکی مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت نام کنند.

طبق اعلام شورای آموزش پزشکی در 21 اردیبهشت 1401 چهل و نهمین دوره معاینه پیراپزشکی برگزار می شود. کارت ورود به جلسه آزمون در هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و هر داوطلب می تواند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت خود را پرینت کند. .

ثبت نام در این آزمون از 31 اسفندماه آغاز و تا روز یکشنبه 8 اسفند 1392 ادامه داشت. مرکز ملی سنجش آموزش پزشکی مهلتی به مدت 6 روز (از 6 تا 9 اسفند 1400) برای ثبت نام بازماندگان و ویرایش اطلاعات داوطلبان در اختیار دارد. دستیاری پزشکی 49. در نظر گرفته شده است.

گفتنی است برگزاری چهل و نهمین دوره معاینات پیراپزشکی تخصصی در سال گذشته با حواشی خاصی مواجه شد. بسیاری از دانش آموزان از منابع آزمون قدیمی شکایت داشتند. معاون آموزشی وزارت بهداشت روز گذشته در واکنش به اعتراض برخی از داوطلبان این آزمون اعلام کرد: 95 درصد منابع آزمون کاملا مرتبط است و همه اختلافات بر سر منابع دو رشته رادیولوژی و گوش و حلق و بینی در دانشگاه است. آزمون دستیاری 48. کدام یک از این دو منبع حداکثر 6 سوال داشت، یعنی. مجموعا 12 سوال در آزمون دستیاری تخصصی 200 امتیاز؟ در آزمون اخیر این دو منبع از نظر اساتید و صاحب نظران تغییری نکرده اند زیرا اولاً تغییرات علمی محسوسی وجود ندارد و ثانیاً اعلام منبع جدید مستلزم زمان مطالعه آنها است که خدای ناکرده اعلام خواهد شد. بعدی تست منابع جدید

  فقر مردم را به فساد، بی ایمانی و انتقام می کشاند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید