امروز آخرین مهلت ثبت نام کنکور پزشکی است

560127 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، ثبت نام با تاخیر در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال 1401 از 21 فروردین ماه آغاز شد و امروز 23 فروردین 1401 به پایان می رسد و متقاضیان می توانند تا پایان ثبت نام جدید، ویرایش و یا تکمیل مدارک خود را درخواست کنند. امروز. مرحله اول ثبت نام در این آزمون از 30 بهمن 1392 آغاز و در 10 اسفند 92 به پایان رسید.

افرادی که قبلاً کد رهگیری پرداخت موفق دریافت کرده اند و در مرحله اول موفق به ثبت نام نشده اند، باید با وارد کردن کد ثبت ملی مطابق بند 2-3 صفحه 28 راهنمای ثبت نام، مراحل باقی مانده را انجام دهند. .

داوطلبان خروجی پس از ثبت نام نهایی و دریافت کد رهگیری، از سامانه خارج شده و مجدداً به همراه کد رهگیری خود وارد فرم ثبت نام می شوند. در گذشته بسیاری از افراد هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون متوجه شده اند که ثبت نام نکرده و در نتیجه از شرکت در آزمون محروم شده اند.

متقاضیان در نظر داشته باشند که پس از ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نام، رشته و حوزه امتحانی به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد. در طول مدت ثبت نام امکان تصحیح و ویرایش اطلاعات ثبت شده (به جز کد ملی) وجود دارد. متقاضیان باید در نظر داشته باشند که پرداخت هزینه آزمون ربطی به انتخاب آزمون (یا همان گروه امتحانی) مندرج در جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام ندارد. پس از پرداخت، در مدت ثبت نام، امکان ویرایش و تصحیح دستور آزمون یا فیلد آزمون وجود دارد.

  به افرادی که کبد چرب آنها ارثی است نباید مصرف شود

متقاضیان می بایست پس از ثبت نام نهایی و قبل از پایان مهلت ثبت نام و ویرایش فرم ثبت نام را پرینت کرده و تمامی اطلاعات برای تصحیح و تکمیل در صورت نیاز بررسی می شود. این فرم باید پس از ثبت نام نهایی نگهداری شود تا در صورت لزوم ارائه شود. متقاضی سال گذشته برای اعلام معدل خود باید موارد مندرج در صفحه 31 دفترچه راهنمای ثبت نام را رعایت کند. طبق اعلام مسئولین مربوطه رشته های زیر به رشته های پذیرش قبلی اضافه شده است. متقاضیان می توانند برای مشاهده ظرفیت دوره های میدانی اینجا کلیک کنند.

شایان ذکر است آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشکده پزشکی سال تحصیلی 1401-1401 در روزهای 5 و 6 هورداد 1401 برگزار می شود و کارت ورود به جلسه آزمون در هفته قبل از آزمون توزیع می شود. از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور.

ظرفیت کل پذیرش دانشجو در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشکده پزشکی از سال تحصیلی 1401-1401، 4 هزار و 119 نفر تعیین شده است که از این تعداد 3 هزار و 48 نفر در ظرفیت عادی و یک هزار و 71 نفر در ظرفیت هستند. .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید