امروز آخرین مهلت انتخاب محل آموزش داوطلبان آزمون فوق تخصصی است

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، انتخاب رشته کنکور دستیار فوق تخصصی سی و نهمین دوره امروز 7 اردیبهشت ماه به پایان می رسد. متقاضیان مجاز به انتخاب رشته باید کد رهگیری و با در نظر گرفتن جدول نهایی ظرفیت آزمون و جدول ظرفیت پذیرش دانشجویان بومی با اولویت مناطق محروم جهت انتخاب اولویت ها در محل خود وارد نمایند. تحصیل.آموزش

بر اساس ظرفیت رشته های فوق تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی این آزمون، 429 دانشجو در 18 دانشگاه علوم پزشکی در 26 رشته تحصیلی در دانشگاه های علوم پزشکی پذیرش خواهند شد.

جزئیات ظرفیت پذیرش رشته ها و دانشگاه های پزشکی در جدول زیر آمده است:

ظرفیت 429 نفر در دوره های آزمون فوق تخصصی / ظرفیت پذیرش بومی مناطق محروم اعلام شد.

ظرفیت پذیرش افراد بومی در 25 منطقه آموزشی با اولویت مناطق محروم

همچنین ظرفیت پذیرش بومی در 25 منطقه آموزشی با اولویت مناطق محروم در سی و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیاری فوق تخصصی اعلام شد که این جدول نیاز هر استان یا شهرستان از سهمیه محلی مناطق محروم را نشان می دهد. زمینه های مختلف اجباری

متقاضیان دارای سهمیه بومی که کد محلات مناطق فقیرنشین را انتخاب می کنند، علاوه بر انتخاب دانشگاه برای آموزش، لازم است محل اشتغال خود را بر اساس استان محل خدمت انتخاب کنند. به عنوان مثال اگر داوطلب بزرگسال در رشته گوارش و کبد و اهل استان فارس باشد، علاوه بر انتخاب دانشگاه ها، باید یک یا چند محل خدمت در جهرم، فسا و لرستان را انتخاب کند.

متقاضیان دارای سهمیه بومی تنها در صورتی توجه داشته باشند که بتوانند به صورت غیرمجاز جهت بومی را انتخاب کنند، چنانچه در جدول ظرفیت پذیرش دانشجو بومی با اولویت در حوزه های حذفی استانی که در رشته خود مشغول به فعالیت هستند اعلام شده باشد. نیاز و می تواند تحصیل را انتخاب کنید از همه دانشگاه های تبلیغاتی.

  لاریجانی اپوزیسیون نمی شود!

متقاضیان می توانند برای مشاهده ظرفیت هر منطقه اینجا کلیک کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید