امبر هاردی از اختلالات شخصیت مرزی رنج می برد

بیماری روانی امبر هرد فاش شد

به گفته یک روانشناس بالینی و پزشکی قانونی که وضعیت روحی امبر هرد را پس از جدایی از جانی دپ ارزیابی کرد، امبر هرد از “اختلال شخصیت مرزی” و “علائم بسیار اغراق آمیز PTSD (اختلال استرس پس از سانحه) رنج می برد.

دکتر شانون کوری به دادگاه گفت که تیم حقوقی دپ ابتدا با او تماس گرفتند تا مشخص کنند که آیا شواهدی دال بر “خشونت شریک صمیمی” در این زوج وجود دارد یا خیر، اما بعداً از او خواسته شد تا “تحلیل روانشناختی” را توسط امبر هرد انجام دهد. برای به پایان رساندن.

او گفت: «اختلال شخصیت مرزی پیش‌بینی‌کننده سوء استفاده زنان از شریک زندگی‌شان است» و افزود: «یکی از تاکتیک‌ها حمله فیزیکی و سپس آسیب رساندن به خود است… سپس از سیستم قانونی استفاده کنید.» «به‌عنوان مثال، استفاده از دستور بازدارنده علیه یک شخص.”

تقریباً همه می دانند که هرد در ماه می 2016 چنین حکمی را علیه جانی دپ گرفت.

دکتر کری همچنین گفت که بیماران مبتلا به اختلال شخصیت هیستریک “بسیار بسیار به ظاهر خود علاقه مند هستند” و اغلب از ظاهر خود برای رسیدن به آنچه می خواهند استفاده می کنند.

او گفت که معمولاً افراد مبتلا به چنین اختلالات شخصیتی نقش “قربانی یا شاهزاده خانم” را بازی می کنند و گاهی اوقات داستان هایی را برای “به دست آوردن احترام و توجه از این طریق” می سازند.

او توضیح داد که «اختلال شخصیت» یک «ویژگی دائمی» است که «همه جنبه های زندگی فرد» را تحت تأثیر قرار می دهد، در مقابل اختلالات روانی مانند افسردگی که از آن به عنوان «فصلی» و «رفتن و رفتن» یاد می کند. /آخرین خبرها

  علائم سکته مغزی

دیدگاهتان را بنویسید