امام تمام توطئه ها و خواسته های شیطانی این قوم را رد کرد

آیت الله سیدحسن عاملی، نماینده مجلس خبرگان رهبری نیز ضمن تحلیل ریشه های شکل گیری صهیونیست ها گفت: خداوند بهترین ذکر را در میان پیامبران حضرت موسی قرار داده است. خداوند بارها در قرآن از زندگی و صفات حضرت موسی سخن گفته است و دلیل آن این است که خداوند در مورد سایر انبیا می فرماید: «من رسول النساء» ولی در مورد حضرت موسی می فرماید: عصیان» یعنی علت توجه بیشتر به حضرت موسی، ظلم، فرعون ستیزی و شیطان ستیزی حضرت موسی است، بنابراین صهیونیست ها هرگز نمی توانند امت حضرت موسی باشند، قطعاً یهودی نیستند. اما یک حزب ساخته شده است.

همکاری یهودیان با رژیم صهیونیستی برخلاف ایدئولوژی حضرت موسی است

وی ادامه داد: بنابراین اگر حضرت موسی اول می‌آمد، اولین کسی که با آنها می‌جنگید، صهیونیست‌ها بودند، صهیونیست‌ها شدیدترین ضربه را به یهودیت وارد می‌کردند به گونه‌ای که هرگز جبران نمی‌شد. تمامی یهودیانی که در فلسطین اشغالی با رژیم صهیونیستی همکاری داشتند در تبلیغات سنگین و اغواگرانه علیه ایدئولوژی حضرت موسی علیه السلام قیام کردند و راه خود را گم کردند.

این نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند در بهترین آیه و بهترین تعبیر به هویت حضرت موسی اشاره فرموده است: سوگند یاد می کنم هرگز از جنایتکاران حمایت نخواهم کرد، در حالی که صهیونیست ها هم جنایتکاران بزرگ و هم جنایتکاران آشکار هستند. همچنین طبق روایات اسلامی هنگام ظهور حضرت مهدی (عج) مدعیان یهودیت در بیت المقدس با او می جنگند و هفتاد هزار نفر از مدعیان یهودیت در جنگ با حضرت مهدی (عج) کشته می شوند و در واقع خواهند بود. به جنگ حضرت مهدی (عج) برو.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

آیت الله عاملی ادامه داد: قرن هاست که این حدیث توسط مسلمانان نادیده گرفته شده است زیرا یهودیان در بیت المقدس وجود نداشتند تا از ترور آنها صحبت کنند و اکنون با تشکیل رژیم جعلی اسرائیل و هجوم یهودیان به سرزمین های اشغالی، این حدیث کاملا واضح است.

وی خاطرنشان کرد: یهودیان در زمان موسی از ورود به فلسطین می ترسیدند; خداوند فرمود: نترس، من تو را به فتح این سرزمین امر کرده ام، فلسطین را به نام یهودیان نوشتم، پس اشغالگران اصلی یهودیان نیستند، فلسطینی ها هستند! ما از این امر تعجب نمی کنیم، زیرا اصل فلسفه وجودی وهابیت برای چنین خیانت هایی است، چنانکه بنیانگذار این سلسله، عبدالعزیز، پس از فروپاشی دولت عثمانی گفت: فلسطین را به یهودیان بیچاره دادیم!

نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری گفت: امام خمینی (ره) با اعلام روز قدس، اولاً اعلام کردند که مسئله فلسطین یک مسئله دینی و اسلامی است نه عربی و ثانیاً مسئله فلسطین را از موضوع حذف کرد. میز مذاکره در امت اسلامی

آیت الله عاملی در نهایت فرمودند: «این دو چیز کمر صهیونیست ها را شکست و اکنون امام با اندیشه پاک خود در میان ما حضور دارند. او با به صحنه آوردن امت اسلامی، تمام توطئه ها و آرمان های شوم صهیونیست ها را رد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید