الهام بی صدا – فن. در جستجوی آرامش

565569 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، ساکت الهامی سرمربی سابق نساجی و تراکتورسازی که با این دو تیم دو عنوان قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران را کسب کرده بود، با امضای قراردادی رسمی به عنوان مربی هواداران معرفی شد.

محمد محمد اسماعیلی رئیس هیئت مدیره و محمدجواد رحیمی مدیرعامل کانون هواداران در جلسه معارفه سرمربی جدید ساکت الهامی که چهارشنبه شب در محل دفتر کانون هواداران برگزار شد، حضور یافتند.

الهامی پس از امضای نهایی قرارداد مقابل دوربین باشگاه صحبت کرد و از برنامه های فنی برای کسب نتایج خوب، احترام به فوتبال و همچنین فصل بدون حاشیه صحبت کرد.

این هوادار فصل گذشته توانست با رضا عنایتی به نتایج خوبی دست پیدا کند و حتی در رده بندی تک رقمی هم بایستد اما در رده یازدهم جدول قرار گرفت. بنفشه های تهرانی حالا در دومین فصل حضور در دسته اول خود در فوتبال ایران بی سر و صدا کار می کنند و قطعا برنامه های ویژه تری نسبت به لیگ بیست و یکم خواهند داشت که برای حفظ سهمیه به مشکل خورده است.

هواداران پس از انتصاب مدیرعامل و سرمربی خود از این پس برای تمدید قرارداد بازیکنان و جذب بازیکنان جدید در بازار نقل و انتقالات تلاش خواهند کرد.

الهامی: در این فصل به دنبال آرامش در هواداران هستم

ساکت الهامی سرمربی جدید هواداران در اولین مصاحبه خود با باشگاه درباره علت انتخاب هوادار، برنامه های نقل و انتقالاتی و اهدافش صحبت کرد. الهامی ابتدا از مربی سابق تشکر کرد و گفت: ابتدا از دوست و برادرم آقای رضا عنایتی تشکر می کنم که سال بسیار خوبی را برای تیم سپری کردند و خداوند راه او را ادامه دهد که مسیر بسیار سختی است. قطعا سال پر استرس و پر چالشی در فوتبال کشورمان خواهد بود. ما هم جزو تیم هایی هستیم که چالش سختی با تیم های بزرگ کشور خواهیم داشت و خدای نکرده بتوانیم به مسئولیتی که بر عهده من گذاشته شده افتخار کنیم و شرمنده این مجموعه بسیار خوب نباشیم.

  آوردن بازیگر به جوکر + فیلم

الهامی با بیان اینکه دو جام حذفی در کارنامه دارد و انتظاراتش بالاست، گفت: قطعا سخت است. من یک چالش سخت را انتخاب کردم و خیلی دوست داشتم یک چالش دیگر را امتحان کنم. می دانم چقدر سخت است اما این سختی ها مربی را سخت تر می کند. خدای ناکرده بتوانیم در این چالش سخت سربلند باشیم و بتوانیم نتایج بسیار خوبی کسب کنیم و علاوه بر نتایج بسیار خوب، کیفیت فوتبالی که شایسته هواداران است و سایر تیم ها باید هزینه ویژه ای داشته باشند را ارائه دهیم. توجه به.

وی در خصوص دلیل انتخاب هوادار گفت: دلیل انتخاب من بیشتر به مدیریت باشگاه و عواملی است که در این مجموعه حضور دارند و کسانی که دنبال حاشیه نیستند. من هم دوست دارم سالی بی پایان را دنبال کنم و خدای ناکرده بتوانیم با این مجموعه سالم کار سالم و پاکی انجام دهیم و به فوتبال کشور افتخار کنیم.

سرمربی جدید تیمش در مورد نقل و انتقالات تیمش گفت: او قطعاً طرفدار خوبی برای تیم است و باید ابتدا بچه هایی که قرارداد دارند و آنهایی که باشگاه صلاح می داند را حفظ کنیم و در نهایت ببینیم در کجا کمبود داریم و قطعا بازیکنانی در آن حضور دارند. این مواضع که اسماً شناخته شده اند و اگر با شرایط ما تطبیق پیدا کنند، قطعاً از آنها استفاده خواهیم کرد.

الهامی در پایان گفت: امیدوارم سال خوبی را در کنار هم داشته باشیم، سالی که بعد از آن همه سختی ها را به شیرینی یاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید