اقدامات عملی بانک سپه برای تحقق محرومیت و عدالت

به گزارش بانک سپه، دکتر آیت الله ابراهیمی با تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نام، یاد و آرمان های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای معظم انقلاب را یادآور شد. دفاع مقدس. شهدای امنیت و خدمت در کشور با تشریح چشم انداز و اولویت های بانک سپه گفت: دستاورد. شعار عدالت خواهی و محرومیت زدایی انقلاب تدوین و اجرا شد.

* مسئول ماموریت های بزرگ

وی با اشاره به مسئولیت بانک سپه برای استقبال از اجرای ماموریت های کلان ملی و کلان در اقتصاد کشور و ایفای نقش های جدی و موثر در این حوزه، تصریح کرد: این بانک با مشارکت در تامین مالی پروژه های کلان اقتصادی در محصولات راهبردی و زیرساختی، اقدام به مشارکت در تامین مالی پروژه های کلان اقتصادی کشور کرده است. گام های اساسی در توسعه کشور برداشته و نقش مهم و غیر قابل انکاری در اقتصاد دارد.

ابراهیمی به حضور متمرکز بانک سپه در اقتصاد اشاره کرد و افزود: این بانک پروژه های کلیدی بسیاری دارد که به تامین منافع ملی در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، سیمان، فولاد، صنایع غذایی و سایر بخش های مهم کمک می کند. تامین مالی شد.

* کمک به تحقق اهداف و شعارهای انقلاب

وی گفت: بانک سپه علاوه بر منابع داخلی برای حضور پررنگ در عرصه های مختلف اقتصادی با مسئولیت پذیری و ریسک پذیری، از منابع صندوق توسعه برای راه اندازی پروژه های ملی و بزرگ کشور استفاده می کند. این بانک جزو سه بانک برتر کشور است.

مدیرعامل بانک سپه کمک به تحقق اهداف و شعارهای انقلاب اسلامی ایران را از برنامه های اولویت دار این بانک عنوان کرد و افزود: بانک سپه در تلاش است تا با توسعه متوازن و محرومیت زدایی زمینه را برای پروژه های بزرگ فراهم کند. در مناطق مرزی

  تغذیه سالم برای سلامتی بهتر در روزهای آلوده

* پشتیبانی از پروژه های مستقر در مناطق کم درآمد

ابراهیمی مبلغ قرارداد منعقده بین بانک سپه و صندوق توسعه ملی را بالغ بر 12 میلیارد دلار اعلام کرد.

بیش از 70 درصد این قراردادها برای تامین مالی پروژه های ملی و کلان مستقر در استان های مرزی و مناطق کمتر توسعه یافته استفاده می شود.

مدیرعامل بانک سپه گفت:

برای تسهیل و دسترسی سریع و آسان مشتریان به خدمات و محصولات این بانک، سپه را با هدف اصلی و برنامه‌ریزی و تدارک رسیدن به این هدف، به عنوان بزرگترین بانک دیجیتال خاورمیانه در چهار سال آینده انتخاب کرده‌ایم. هدف ارائه شده است

وی به سابقه درخشان بانک سپه در زمینه خدمات الکترونیک اشاره کرد و افزود:

با اجرای برنامه‌های فناوری اطلاعات در ماه‌های آینده تلاش‌های خود را برای بازگرداندن این بانک به روزهای طلایی در حوزه خدمات الکترونیک مضاعف خواهیم کرد.

* حمایت از تولید؛ برنامه ریزی مداوم

ابراهیمی حمایت از تولید و اشتغال زایی را یکی از برنامه های مستمر بانک سپه دانست و خاطرنشان کرد: برای تحقق اهداف رونق تولید و اشتغال زایی در کشور از بنگاه های کوچک و متوسط ​​با توان بیشتری حمایت می کنیم و توجه ویژه ای به اجرا داریم. پروژه های بزرگ و استراتژیک

وی افزود: ما نسبت به تولید و اشتغال زایی در کشور احساس مسئولیت جدی می کنیم و با استفاده از ظرفیت بانک سپه به تعهدات اخلاقی خود در زمینه گره گشایی از مشکلات مردم پایبند هستیم.

* از کمک به اقشار آسیب پذیر غافل نشوید

مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه بانک سپه از کمک به اقشار آسیب پذیر اطلاعی ندارد، گفت: این بانک با رویکرد کارآفرینی و موفقیت در ایفای نقش مسئولیت اجتماعی همه ساله با مساعدت های لازم بسیاری از خانواده های تحت پوشش سازمان بهزیستی و سازمان بهزیستی کشور موفق عمل کرده است. کمیته امداد امام خمینی را تامین می کند.

  قیمت سکه، طلا و دلار روز جمعه 17 دی 1392

او اضافه کرد:

بانک سپه همواره تجربه موفقی در تبدیل خانواده های تحت پوشش سازمان ها و موسسات حمایتی به کارآفرین داشته و در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و سربلندی ایران اسلامی در حمایت از اقشار آسیب پذیر تلاش مضاعف کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید