افطاری متفاوت

محمدعلی ابطحی، فعال سیاسی-اصلاح طلب و رئیس دفتر سیدمحمد خاتمی در دوران ریاست جمهوری وی، افطاری متفاوت امشب در منزل محمد مهاجری روزنامه نگار اصولگرا را تشریح کرد که از چهره های سیاسی دعوت شده بود. ابطحی که خود از چهره های رسانه ای است، افطاری های مختلف امشب را اینگونه توصیف کرد:

افطار محمد مهاجری

هر سال ماه رمضان و سیاست آشپزی افطاری ها بود.

به بهانه تاج حذف یا کاهش یافت.

اما آقای محمد مهاجری در منزل خود افطاری متفاوت برگزار کرد. آقای مهاجری روزنامه نگار قدیمی است. رم دیواری در جهان بود و هنوز هم از بنیادگرایی انتقاد می کند.

افطار محمد مهاجری

پسرش محمدرضا نازنین یک باشگاه معروف به نام ایران من دارد. سرشناس ترین چهره های این باشگاه افطاری دادند.

آقای عباس عبدی. مهدی نصیری. عسگرزاده. متاسفم. علی ربیع. صادق زیباکلام. بگذار زندگی من به تو بگوید آچان حسن آقامیری، جمعه. کوچه سردار. حمید حسینی. متاسفم. تحمل. مطهر نیا. یاشار سلطانی و دیگرانی که نامشان را به خاطر ندارم.

ما سال هاست که مقابل هم هستیم. من دنیا را سیاه و سفید دیدم. اکنون ما به رنگ خاکستری علاقه مندیم.

افطاری را که خوردیم در اتاق پخش کردیم. هر گروه صحبت کردند. گاهی علنی می شد و همه گوش می دادند. با آذری جهرمی زیاد صحبت کردم. او از کار خودش و مقاومت عملی خود در برابر بسته شدن اینترنت و اینها می گوید. بعد از اینکه خواستم از آن فاصله عکس بگیرم، ربیعی یک خیار در دست گرفت. آذری جهرمی دخالت کرد و عباد خیار را رها کرد و در خانه ای نشست. آقای مهدی نصیری که اخیراً از گذشته خود فاصله گرفته بود، با همان جسارت از نقش شرعی و قانونی مردم در انتخاب ولی فقیه صحبت کرد. خلاصه این دیدارها که آخوندها به آن می گویند گده، دل های بسیاری را به هم نزدیک می کند.

  موتور هواپیما در باند فرودگاه مهرآباد گم شد

اگر هر گروه یک جناح سازمان دهنده باشد – به شرطی که من را دعوت کنند بسیار مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید