افطاری رئیس جمهور چگونه بود؟ / بهتر است جلسات شخصی بیشتری برگزار کنید

مهوس صبرنک بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز با تقدیر از مراسم افطاری رئیس جمهور و دیدار با هنرمندان گفت: اقشار مختلف اصناف با حضور در این ضیافت دغدغه های خود را مطرح کردند و درد دل خود را بیان کردند.

وی ادامه داد: این جلسه خوب بود اما مدت آن بسیار کوتاه بود چرا که مشکلات آنقدر زیاد است که هرکسی نمی تواند در این مدت کوتاه اظهار نظر کند.

بیشتر بخوانید:

این بازیگر سریال پس از بارش باران ادامه داد: باید افراد توانمندی برای رسیدگی به امور و رسیدگی به مشکلات اصناف انتخاب شوند و چه بهتر که اینگونه جلسات را به صورت شخصی تر برگزار کنیم تا زمینه گفتمان های بیشتر فراهم شود. “

وی گفت: انتظار برای عدم حضور برخی از همکاران در این جلسات در روز پنجشنبه برای ما نوعی ناراحتی است و کار درستی نیست و معتقدم نه تنها باید در این جلسات حضور داشته باشیم، بلکه باید در این جلسات حضور پیدا کنیم. که ممکن است چنین جلساتی افزایش یابد، اما برخی که به مشکلات فکر نمی کنند و به بهینه سازی امور فکر نمی کنند، رفتار درستی از خود نشان نمی دهند.

ضیافت افطار

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در این مراسم اعضای موسسه پیشکسوتان هنر با امضای نامه ای خواستار حمایت مادی و معنوی خود از موسسه پیشکسوتان شدند.

به گزارش ایسکانیوز، رئیس جمهور روز پنجشنبه 25 فروردین میزبان حدود 200 هنرمند و سینماگر کشور بود.

از نقاط قوت این نشست، حضور و همراهی ده ها سینماگر مطرح ایرانی با طیف ها و سلایق مختلف بود که در سال های اخیر بی سابقه بوده است.

  2 کارمند بی وجدان 15 میلیارد از شرکت جمع آوری کردند / این اتفاق در تهران افتاد

در این نشست علاوه بر عوامل فیلم، چهره های مطرحی از بزرگان تئاتر و موسیقی و هنرهای تجسمی نیز حضور داشتند که با رئیس جمهور به گفت وگو نشستند و مشکلات خود را در حوزه های مختلف هنری مطرح کردند.

رئیس جمهور آیت الله راسی نیز نزدیک به دو ساعت به سخنان هنرمندان گوش فرا داد. از دغدغه اهالی موسیقی تا درد دل های مخلص مدیران نیز در این جلسه مطرح و مطرح شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید