افزایش سقط جنین های غیرقانونی پیامدهای سیاست های غلط برای مردم

552247 خبر ناگهانی

سلیمه قاسمی; این ماما در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: استفاده از این روش ها برای افزایش جمعیت تنها از نظر آماری تعداد بارداری ها را افزایش می دهد، اما این افزایش آمار بدون توجه به کیفیت بارداری و ارتقای سطح رفاه خانواده ها نتیجه خوبی است. . که مسئولین نخواهند داشت.

بیماری های مقاربتی اولین عامل ناباروری در جهان / پیامدهای سیاست صفر و صد جمعیت

وی ادامه داد: شرایط باید به گونه ای باشد که خانواده اختیار داشته باشد در این زمینه اقدام کند و تصمیم بگیرد که باردار شود یا نه. تحمیل و سلب حق رأی نمی تواند به افزایش جمعیت کمک کند، راهی برای فریب خوردن است.

قاسمی گفت: شرایط زناشویی برای جوانان خوب نیست، روابط آزاد افزایش یافته و اگر دسترسی به وسایل پیشگیری از بارداری بدون آموزش جنسی ممنوع شود، در نهایت منجر به افزایش بیماری های ایدز، هپاتیت و سایر بیماری های مقاربتی می شود. امروزه میزان ابتلا به HPV (زگیل تناسلی) بالاست و در صورت اتخاذ چنین تصمیماتی این آمار افزایش می یابد.

وی افزود: یکی از پیامدهای این امر افزایش سقط جنین غیرقانونی است و این امر ممکن است استفاده از داروهای ضد بارداری را کاهش دهد اما در مقابل مصرف قرص های سقط جنین را افزایش می دهد. این قرص ها از چه مبادی وارد کشور می شود که تا این حد موجود است؟

قاسمی گفت: برای افزایش جمعیت باید سطح ثروت را افزایش دهند. جوانان در شرایطی که بیکار هستند و دغدغه اقتصادی دارند چگونه می توانند به ازدواج و زایمان فکر کنند؟ سطح بهداشت و وضعیت اقتصادی باید بهبود یابد تا مردم بخواهند بچه دار شوند. کلید رشد جمعیت، رفاه، سلامت و رفاه خانواده است.

  وام ازدواج جوانان در لایحه 1401 لغو شد؟ افزایش عوارض خروج از کشور برای گردشگران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید