افزایش دستمزد تصویب شد

539500 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، حجت الاسلام عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز در فیروزکوه با بیان اینکه در 30 سال گذشته پروژه نیمه تمام داریم، اظهار داشت: این وزارتخانه بیش از 400 شرکت تحت مالکیت مردمی را مدیریت می کند و به دنبال تامین نیازها است. با مدیریت صحیح منابع و بدون فساد.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: اگر از منابع درست، عاقلانه و منطقی استفاده کنیم، اتمام پروژه های نیمه تمام نیز منطقی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: اگر به جای این تعداد پروژه نیمه تمام که 30 سال طول می کشد، پروژه ها را منطقی و به اندازه منابع مادی در نظر گرفته و تصویب می کردیم، با فرض اینکه هر پروژه 30 پروژه باشد. ٪ کامل شده است.” برنامه ریزی برای 10 سال آینده.

عبدالملکی با بیان اینکه جمعیت کشورمان شاغل هستند، گفت: این افتخاری است برای 70 درصد خانواده های ایرانی که نان آور آنها کارگری است که برای پیشرفت کشور تلاش می کند.

وی افزود: کارگران همیشه قبل و بعد از پیروزی انقلاب، دوران دفاع مقدس، سازندگی، رفع تحریم ها پیشتاز بوده اند و هر چقدر برای کارگران انجام دهیم، فرسنگ ها در مسئولیت خود هستیم. و وظیفه در قبال کارگران.»

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: وقتی صحبت از معیشت کارگران می شود; موضوع دستمزد، سلامت کارگران در محیط کار و زندگی، منازل کارگری، ایمنی و بهداشت در محل کار، مسائل اجتماعی و فرهنگی خانواده و آسیب های اجتماعی که تا حدودی گریبانگیر آنها می شود باید مورد توجه قرار گیرد.

  معرفی محوطه باستانی نقش رستم شیراز آرامگاه شاهان هخامنشی

عبدالملکی افزود: شما در مجموعه فرهنگی ورزشی حضور دارید که ساخت آن ۱۴ سال پیش تصویب و کلنگ زنی شد. بعد از 14 سال 80 درصد کار در چهار ماه با حرکت جهادی انجام شد و در یک هفته کاری به بهره برداری رسید، یعنی خدمت بدون فساد.«و کارآمد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تمرین کار در جمهوری اسلامی یادآور شد: کار سالم و بدون ظلم و کفر رویه اصلی جمهوری اسلامی در انجام کارهاست.

عبدالملکی با اشاره به جامعه کارفرمایی کشور گفت: کارفرمایان جامعه ما مؤمن، متدین و دلسوز هستند و افزایش حقوق که در شورای عالی کار صورت گرفت با تصویب نمایندگان کارفرمایان به تصویب رسید.

وی ادامه داد: توجه بیشتر به کارگران باعث افزایش بهره وری و سودآوری آنها می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جامعه کارفرمایی علاوه بر دستمزد به سلامت، بهداشت محیط و ورزش کارگران اهمیت می دهد که قابل تقدیر است و باید تقویت شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه 61 مرکز نیمه تمام بهداشتی، درمانی و بیمارستانی در حوزه تامین اجتماعی داریم، گفت: در وزارتخانه هزینه های غیرمنطقی و ناعادلانه نمی کنیم و پروژه هایی را شروع نمی کنیم. تا زمانی که بودجه و برنامه داشته باشیم و پروژه های ناتمام را بدون توجه به نام چه کسی تمام می کنیم به پایان برسانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید