افزایش استقبال مردم از بورس خودرو و معاملات خودرو

569471 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، علیرضا سلیمی درباره فروش خودرو در بورس کالا گفت: با فروش تمامی خودروها در بورس، دست دلالان و دلالان این حوزه قطع می شود و این امر بزرگی خواهد بود. کمک به شفافیت در این زمینه چون حاشیه سود 200 و 300 میلیونی است برخی خودروها به کسانی فروخته می شود که توجیهی برای آن ندارند.

کاکایی: قرعه کشی ماشین صادقانه ترین روش است

نماینده مردم محلی گفت: مردم خودروهای مورد نیاز خود را در بورس چند ده میلیون تومان ارزانتر از بازار می خرند و افزایش حضور خریداران واقعی در این عرصه نشان از منطقی بودن قیمت ها در بازار بورس دارد و فرآیند جستجو و عرضه شفاف است

عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: عرضه خودرو در بورس مشکل اصلی صنعت خودرو را حل می کند. مشکلات مالی و زیان های گذشته و اگر قرار باشد مردم از منابع عمومی بهره مند شوند، واضح و مبرهن است.

سلیمی اضافه کرد: در شرایط فعلی حاشیه این سود را دلالان می گیرند و مردم از این مشکل بی بهره اند اما با اقدام بورس عرضه خودرو کمک های زیادی برای ساماندهی این صنعت شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مدل عرضه خودرو در بورس را موفقیت آمیز خواند و گفت: نوع قیمت گذاری در این حوزه توانسته رضایت مردم را جلب کند و امیدواریم بورس بتواند حداکثر رضایت را از این حوزه کسب کند. عموم مردم در این منطقه

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

  آیا مکرون جایگزین ترامپ فرانسوی می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید