افراد در چه ماهی به دنیا می آیند که از خود انتقاد کنند؟

آیا افرادی را دیده اید که هرگز از خود راضی نیستند و همیشه به هر بهانه ای مورد انتقاد یا انتقاد قرار می گیرند؟ آره. این سوال را نیز می توان بر اساس طالع بینی توجیه کرد. .

شهریور

ماهی های شهریور برای خودشان خیلی سخت است. بسیاری کار خود را تجزیه و تحلیل می کنند و بنابراین جزو اولین کسانی هستند که از خود انتقاد می کنند که دائماً با خودشان درگیر هستند و دائماً به کارهایی که انجام داده اند فکر می کنند و دائماً اشتباهات خود را انجام می دهند. معاینه می کنند و همیشه می خواهند موهای ما را بکشند، پس آرام نیستند.

ژانویه

ماهي ژانويه براي خودشان خيلي سخت است و مي خواهند مدام رتبه بندي كنند و به خودشان فشار زيادي وارد كنند تا كارشان را بهتر انجام دهند و اين; به آنها آسیب می رساند. دی ماهی همیشه دوست دارد از او تمجید و قدردانی شود و به همین دلیل است که همیشه در کار خود ایراداتی پیدا می کنند.

مهر

مهرها عاشق دوست داشتنی شدن هستند. آنها به دنبال راه های مختلفی برای ارضای این نیاز هستند و مدام در حال پیشرفت هستند و می خواهند آرام به نظر برسند، اما در درون آرام نیستند. آنها به اعمال خود شک می کنند، احساسات منفی بر آنها غلبه می کند و این باعث می شود دائماً انتقاد کنند.

بهمن

ماهی بهمنی خیلی تلاش می کند. ممکن است برای آنها مهم نباشد که دیگران چه فکر می کنند، اما نظر خودشان بسیار مهم است. معمولاً خودشان همه چیز را دوست ندارند. به همین دلیل اینقدر از کارشان انتقاد می کنند. آنها دوست دارند مستقل باشند، اما در این راه مدام در خودشان گیر می کنند و کار را سخت می کنند.

  درخواست خاموش کردن اینترنت ماهواره ای

ممنوعیت

آبان ماهی معتقد است اگر نسبت به خود سختگیر باشند یا از خود انتقاد کنند، دیگران دیگر نمی توانند از آنها انتقاد کنند و این باعث می شود که با مشکلات عدیده ای مواجه شوند و مدام بدون اینکه متوجه شوند حرف های منفی بزنند، خود و احساسات شما را جریحه دار کنند.

لاستیک

کمانداران با خود سختگیر هستند. البته، این دقیقاً برای روابطی است که شکست خورده اند. یعنی اگر در رابطه ای هستند که در نهایت آنها را از فرد مورد نظر جدا می کند، دائماً خودشان را سرزنش می کنند و سرزنش می کنند، اما در موارد دیگر زیاد جدی گرفته نمی شوند.

مرداد

ماهی های مرداد ممکن است کمی با خودشان درگیر باشند، اما نمی خواهند انتقاد دیگران را بشنوند. معمولا سعی می کنند کاستی های خود را زیر سوال نبرند، اما بی خیال نمی شوند و گاهی نسبت به خودشان سخت گیری می کنند و ممکن است دچار وسواس شوند که همیشه اینطور نخواهد بود.

طوفان

ماهی های خرداد فقط زمانی کشته می شوند که احساس کنند شکست خورده اند و به دیگری بد کرده اند. در غیر این صورت خیلی نسبت به خود سخت گیری نمی کنند و نگران و درگیر نمی شوند.

مارس

ماهی های اسفند بسیار حساس هستند و ممکن است کمی به خودشان سخت بگیرند. این لحظاتی است که پروژه های خود را به تعویق می اندازند، اما هرگز شخصیت خود را زیر سوال نمی برند و معمولا با خودشان مهربان هستند.

فروردین

روز اول آوریل بسیار شلوغ است. بنابراین در این شلوغی ها می توان اشتباهات زیادی کرد. معمولاً در احساسات منفی خود پافشاری نمی کنند و به دنبال چالش ها و وظایف جدید می گردند و در نتیجه خود را افرادی می دانند که زیاد به خود وابسته نیستند.

  چگونه می توانیم ثابت کنیم که جریمه خودروهایمان اشتباه است؟

تبریک می گویم

بگذارید ماهی ها اعتماد به نفس خوبی داشته باشند. اگر کارشان را انجام داده باشند، خیلی هم به خودشان سخت گیری نخواهند کرد. آنها سعی می کنند از نگرانی دوری کنند و با افراد منفی صحبت نکنند. آنها سعی می کنند هر کاری که می توانند انجام دهند. برای یادگیری. مردم صبور هستند و می دانند که تغییر زمان می برد. بنابراین هرگز خود را زیاد سرزنش نمی کنند و زندگی خود را سخت نمی کنند.

آتش

ماهی خطرناک از تلاش برای صید خود و دیگران؛ آنها از آن متنفرند زیرا معتقدند اگر خودمان را سرزنش کنیم و مدام از خود انتقاد کنیم، انرژی ما تمام می شود و نمی توانیم به راه خود ادامه دهیم. آنها توجه زیادی به خود دارند و زیاد به اشتباهات، کارهایی که شما انجام می دهید و نمی کنید فکر نمی کنند و سعی می کنند به دنبال تجربیات جدید باشند.

دیدگاهتان را بنویسید