افتتاح آرامگاه جدید در تهران سال آینده

524979 خبر ناگهانی

به گزارش گروه جامعه ایسکانیوز، جواد تاجیک در نشست ماهانه هیات مدیره این سازمان که در تالار گلزار شهدا برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته بسیج، داشتن فرهنگ و روحیه بسیجی را راه برون رفت از این عرصه دانست. مشکلات کشور و افزود: من با افتخار به آرمان های انقلاب اعتقاد دارم. ما اسلامی هستیم و امام راحل داریم که شامل فرهنگ و روحیه بسیجی است.

وی با بیان اینکه تاثیر فرهنگ و روحیه بسیجی را در دوران دفاع مقدس دیده ایم، گفت: شهید همت این معلم بزرگ و انسان عمیق با جان و دل برای انقلاب تلاش کرد و فرهنگ بسیجی را به ما نشان داد.

بیشتر بخوانید:

تاجیک افزود: راز بقای انسان در این دنیا بخشش خود است. فردی که خود را برای مسئولیت بر دیگران ترجیح می دهد، عاقبت خوب و پایداری نخواهد داشت. ما کسانی را دیدیم که می خواستند نامشان در تاریخ بماند، اما در تاریخ گم شدند، اما شهید ابراهیم هادی، شهید حاج قاسم سلیمانی و بسیاری شهدای دیگر را می بینید که دنبال نام و نشان نبودند، اما در تاریخ ماندند.

مدیرعامل سازمان بهشت ​​زهرا(س) در ادامه سخنان خود به ماموریت های این سازمان برای ارتقای عملکرد و ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم اشاره کرد. ما معتقدیم اقدامات خوب انجام شده در گذشته نباید متوقف شود و باید ادامه یابد.

وی با تاکید بر مبارزه با فساد در مدیریت جدید شهرداری تهران و سازمان بهش زهرا (س) گفت: بحث فساد خط قرمز ماست و شجاعت مقابله با فساد در مدیریت فعلی شهرداری بسیار بالاست. ما نمی گذاریم احساس کند که با فساد مبارزه نمی شود زیرا این مشکل مردم را نسبت به نظام بدبین می کند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

تاجیک با بیان اینکه به دنبال اقدامات تک بعدی نیستیم، تصریح کرد: رسالتی که برای خود تعیین کرده ایم توسعه سازمان از ابعاد مختلف است. در مدت زمانی که این مسئولیت به ما سپرده شده است، اقدامات و تصمیمات در همه ابعاد اتخاذ می شود. ما فقط فعالیت مدنی یا فرهنگی نخواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان بهشت ​​زهرا(س) به لزوم در دستور کار قرار گرفتن توسعه امور در سه حوزه فرهنگی، اجتماعی و خدماتی این سازمان اشاره کرد و گفت: فضای داخلی بهشت ​​زهرا(س) باید دارای معماری اسلامی ایرانی باشد. . بهشت زهرا قطعا نیاز به مساجد و تکایای بیشتری دارد، فضای داخلی بهشت ​​زهرا باید با آئین های اسلامی – ایرانی تزیین شود. علاوه بر این، فرهنگ سازی آداب و رسوم زیارتی موضوع بسیار مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

تاجیک ادامه داد: در خصوص خود سازمان بهشت ​​زهرا نیز تحول ساختاری در دستور کار است که عملکرد سازمان را بهبود می بخشد و فرصت رشد افراد را در فضای تخصصی ایجاد می کند.

وی در خصوص توسعه زیرساخت ها و اقدامات عمرانی در بهشت ​​زهرا(س) گفت: بحث سایر بقعه ها و توسعه آنها در دستور کار قرار دارد. اقدامات خوبی برای ایجاد مقبره های جدید در حال انجام است که اولین آن تا 6 ماه آینده به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل سازمان بهشت ​​زهرا (س) در پایان به لزوم انجام اقداماتی که موجب ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم می شود اشاره کرد و گفت: تمرکززدایی پایانه آمبولانس بهشت ​​زهرا (س) در حال انجام است تا بتوانیم سریعتر به مردم خدمات رسانی کنیم.

  آیا افزایش قیمت نان عیب معنوی هم هست؟

در پایان این دیدار مدیران و معاونین سازمان بهشت ​​زهرا با حضور در گلزار شهدای بهشت ​​زهرا (س) از شهدای مدافع حرم و سایر شهدای کشور دیدار کردند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید