اعلام مهلت تایید مدارک ارزشیابی معلمان

535502 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در این اطلاعیه آمده است: بر اساس اجرای قانون رتبه بندی، تاکنون معلمان مدارک خود را در سامانه رتبه بندی بارگذاری کرده اند و از 06.11. از مدیران مدرسه خواسته می شود تا مدارک معلمان را تأیید کنند. دسترسی اعطا می شود. تاکنون صلاحیت 235000 معلم توسط مدیران مدارس ارزیابی و بررسی شده است و از امروز دسترسی به ارزیابان حرفه ای فراهم می شود تا مدیران مدارس و ارزیابان حرفه ای به صورت موازی صلاحیت معلمان را ارزیابی کنند.

بیشتر بخوانید:

در ادامه این اطلاعیه تاکید شده است: با توجه به تسریع در روند اجرای قانون رتبه بندی، آخرین فرصت برای بارگذاری و تایید نهایی در نظام رتبه بندی توسط معلمان تا پنجشنبه 21 آبان ماه است.

آیین نامه رتبه بندی معلمان پس از چندین سال مطالبه گری فرهنگیان در دولت سیزدهم 21 تیرماه امسال ابلاغ شد.

این آیین نامه پس از رفع ایرادات مطرح شده از سوی کمیسیون تلفیق شورای اسلامی در 24 مرداد ماه سال جاری نهایی شد.

وزیر آموزش و پرورش 31 مرداد ماه اعلام کرد که سامانه سنجش معلمان از امروز باز است و همکاران می توانند فرآیندهای لازم را آزمایش کنند، اما این سامانه از 5 مرداد ماه به صورت رسمی فعال می شود.

همچنین یوسف نوری 3 مرداد اعلام کرد: دولت با تلاش بی وقفه نظام رتبه بندی را معرفی کرده و در این راستا به زودی مبالغی به حساب معلمان مشمول این طرح واریز خواهد شد.

بر اساس اعلام وزیر آموزش و پرورش نزدیک به 810 هزار معلم مشمول طرح رتبه بندی معلمان می شوند.

  به بهانه حمایت از نظام حقایق را کتمان نکنید

به گفته مسئولان آموزش و پرورش، رتبه روز 8 مرداد به مرحله پرداخت رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید