اعلام تاریخ شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال

560588 خبر ناگهانی

ارس جابری رئیس سازمان فوتسال لیگ برتر درباره تاریخ شروع فصل جدید لیگ برتر گفت: با توجه به این مشکل، به احتمال زیاد مسابقات جام باشگاه های آسیا از 13 مرداد آغاز نخواهد شد، زیرا این امر مستلزم هماهنگی های زمان بر است. با این تفاسیر فکر می کنم بتوانیم فصل جدید لیگ برتر را از دهه دوم تیرماه 1401 آغاز کنیم.

بیشتر بخوانید:

رقابت های فوتسال لیگ برتر فصل گذشته با قهرمانی تیم گیتی پسند از اصفهان و نایب قهرمانی مس سونگون به پایان رسید. شاگردان محمد کشاورز با گیتی پسند به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا امسال حضور خواهند داشت. پس از کناره گیری امارات از این رقابت ها، گیتی پسند در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا از او خواست تا میزبانی جام باشگاه های آسیا را برعهده بگیرد.

نظر کادر فنی تیم ملی فوتسال این است که قهرمانی زودتر شروع شود

جابری گفت: نظر کادر فنی تیم ملی فوتسال این است که قبل از شروع جام ملت های آسیا بتوانیم چند هفته بازی های لیگ را آغاز کنیم تا بازیکنان با آمادگی بالا راهی جام ملت های آسیا شوند.

تیم ملی فوتسال کشورمان در هفته گذشته در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا در قرقیزستان که مهرماه در کویت برگزار می شود، در سه دیدار متوالی مقابل تیم های مالدیو، ترکمنستان و قرقیزستان به پیروزی رسید.

تیم ملی کشورمان تاکنون 12 بار قهرمان جام ملت های آسیا شده است.

  ترویج مهاجرت یکی از زشت ترین کارها در جمهوری اسلامی است

دیدگاهتان را بنویسید